wtorek 07 lipca 2020

Estery, Kiry, Rudolfa

reklama

Biją pijackie rekordy

Biją pijackie rekordy - Źródło: sxc.hu / Petr Vins
Źródło: sxc.hu / Petr Vins 

3,2 promila alkoholu – taki imponujący wynik uzyskał w sobotę pewien przyłapany przez stróżów prawa cyklista. Mężczyzna nie był odosobnionym przypadkiem głupoty i nieodpowiedzialności, gdyż miniony weekend obrodził w pokaźne dokonania na polu jazdy po kielichu.

Jako pierwszy w czasie weekendu wpadł w dniu 24 sierpnia 47-letni motorowerzysta. Zatrzymany do kontroli na ul. Krótkiej w Turku kierował pojazdem pomimo 1,8 promila alkoholu w organizmie. Jak pokazała sobota, wynik ten był jedynie marnym rezultatem w porównaniu z wyczynami innych uczestników ruchu drogowego. O godz. 15:00 w Psarach w ręce policjantów wpadł 32-letni rowerzysta. W przypadku tego mężczyzny badanie wykazało obecność aż 3,2 promila alkoholu. Nie mniejszym osiągnięciem było ponad 2,8 promila alkoholu 53-letniej rowerzystki, która została przyłapana w miejscowości Smulsko. Soboty miło nie będzie wspominać również 43-latek zatrzymany do kontroli w Kawęczynie. Rowerzysta pijaństwem wypracował 2,8 promila.

reklama

W niedzielę policjanci zatrzymali jednego nietrzeźwego uczestnika ruchu drogowego. W Leonii na stróżów prawa "nadział się" pewien 53-latek. Ten jechał motorowerem pomimo 2,7 promila alkoholu. Jak się okazało, nie był to pierwszy wybryk tego mężczyzny, na którym ciążył sądowy zakaz kierowania pojazdami.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Przekroczył prędkość o ponad 90 km/h i srogo...

Przekroczył prędkość o ponad 90 km/h i srogo tego...

2 lip.
Wideo: Volkswagen spłonął doszczętnie pod...

Wideo: Volkswagen spłonął doszczętnie pod Smulskiem

18-09-2018
Wideo: We mgle wołał o pomoc. Szukano go na...

Wideo: We mgle wołał o pomoc. Szukano go na wyspie...

25-11-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama