sobota 16 stycznia 2021

Mascelego, Walerii, Włodzimierza

reklama

Wymusił beemką, rąbnęło go punto

Wymusił beemką, rąbnęło go punto - Źródło: sxc.hu / David Grant
Źródło: sxc.hu / David Grant 

Po raz kolejny lokalni kierowcy nie poradzili sobie z tak banalną czynnością, jak przejechanie przez skrzyżowanie. W sobotę w Kaczkach Mostowych doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.

Lokalne służby zostały poinformowane o zdarzeniu około godz. 22:13. Jak wynika z ustaleń policjantów, wjeżdżający z drogi podporządkowanej na skrzyżowanie w Kaczkach Mostowych swoim bmw mieszkaniec Mikulic nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu innemu kierowcy. W wyniku takiego zachowania doszło do zderzenia z fiatem punto, którym jechał pewien turkowianin. Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy strażaków, policjanci i Pogotowie Ratunkowe.

reklama

W wyniku kolizji nikt nie ucierpiał na tyle, by konieczna była wizyta w szpitalu. Strażacy zajęli się odłączeniem akumulatorów, neutralizacją rozlanego oleju i uprzątnięciem rozbitych elementów karoserii. Kierowca bmw został ukarany mandatem.

AW
Źródło: KPP w Turku / KP PSP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Zatrzymano 8 praw jazdy za nadmierną prędkość...

Zatrzymano 8 praw jazdy za nadmierną prędkość na...

09-12-2020
Plaga pijanych kierowców w weekend. Rekordzista...

Plaga pijanych kierowców w weekend. Rekordzista miał...

26-10-2020
Wideo: Na liczniku 160 km/h. Kierująca Mini...

Wideo: Na liczniku 160 km/h. Kierująca Mini Cooperem...

15-10-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama