czwartek 02 kwietnia 2020

Franciszka, Malwiny, Władysława

reklama

Kraksa w Turkowicach [aktualizacja]

Kraksa w Turkowicach [aktualizacja]
 

Do drogowej kolizji kilku samochodów osobowych doszło w środowe popołudnie na trasie, przebiegającej przez gminę Turek. Jedna z uczestniczących w niej osób trafiła do szpitala, ale na szczęście wkrótce potem została zwolniona do domu.

Jak wynikało z niepotwierdzonych informacji, osoba kierująca osobowym peugeotem – jadąc od strony Turku – w pewnej chwili postanowiła skręcić w lewo w drogę podporządkowaną, biegnącą przez Turkowice, więc zatrzymała się na swoim pasie, oczekując na dogodny do wykonania manewru moment. Wkrótce potem za owym samochodem pojawiły się „307-ka” i audi a4. W pewnym momencie w ten ciąg chwilowo stojących na jezdni trzech samochodów wjechało auto marki daewoo, którym podróżowała – jak wskazywali świadkowie zdarzenia – dwójka młodych mężczyzn. Ustawione w szeregu pojazdy uderzyły się kolejno nawzajem, a w kolizji ucierpiały 3 z nich.

reklama

Na miejsce zdarzenia przybyli policjanci, strażacy oraz Pogotowie Ratunkowe. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do turkowskiego szpitala zabrana została kobieta, która podróżowała peugeotem 307. Na szczęście uczestniczka zdarzenia po poddaniu się badaniom mogła wyjść do domu. Masowa kolizja poskutkowała dużymi korkami na trasie Turek-Sieradz, na której wprowadzono ruch wahadłowy. Jej sprawca został ukarany mandatem karnym.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolejna akcja grupy SPEED i kolejne mandaty....

Kolejna akcja grupy SPEED i kolejne mandaty. Dwóch...

06-09-2019
62 mandaty to efekt wczorajszych działań grupy...

62 mandaty to efekt wczorajszych działań grupy SPEED...

23-08-2019
Wylegitymowali 100 osób i skontrolowali 80...

Wylegitymowali 100 osób i skontrolowali 80 pojazdów....

22-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama