środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Pijany biegał z nożem

Pijany biegał z nożem - Źródło: sxc.hu / Mario Alberto Magallanes Trejo
Źródło: sxc.hu / Mario Alberto Magallanes Trejo 

Osoby upojone alkoholem, nocne spacery z ostrym narzędziem – tak w dużym uogólnieniu wyglądała noc z piątku na sobotę na ul. Żeromskiego. Zarówno delikwent z nożem, jak i ludzie wzywający Policję byli nietrzeźwi.

Nasi pilni Czytelnicy zauważyli zapewne, że w czasie weekendu w komentarzach na łamach Turek.net.pl pojawiły się zapytania, dotyczące „nożownika”, który miał „ganiać” pewne osoby i grozić niebezpiecznym narzędziem nocną porą na ul. Żeromskiego. Faktycznie do tego typu zdarzenia w dniu 20 października doszło, choć na szczęście nie okazało się ono aż tak groźne, nie miało też żadnego tragicznego finału. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, policjanci zostali poinformowani o zagrożeniu ok. godz. 00:15. Telefonująca osoba mówiła o tym, że po wspomnianej ulicy biega mężczyzna z nożem i zaczepia ludzi. Na ul. Żeromskiego udały się dwa patrole, a policjanci faktycznie we wskazanym miejscu zastali pijanego z mogącym budzić lęk u innych osób przedmiotem w dłoni. Badanie wykazało, iż ten miał w swym organizmie ponad 1,5 promila alkoholu, co poskutkowało zatrzymaniem go w areszcie, gdzie mógł spokojnie wytrzeźwieć. Gwoli ścisłości należy dodać, iż zgłaszający zdarzenie także byli pod wpływem alkoholu.

reklama

Póki co mężczyzna, który zdecydował się spowodować w nocy z piątku na sobotę nieco zamieszania, zasłużył na mandat. To, czy grozić mu będzie większa kara zależy do tego, czy uczestnicy nocnych wydarzeń zgłoszą popełnienie przez owego delikwenta przestępstwa.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kraksa na Żeromskiego

Kraksa na Żeromskiego

02-03-2018
Zderzyli się na Żeromskiego

Zderzyli się na Żeromskiego

23-01-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama