sobota 22 czerwca 2024

Pauliny, Sabiny, Tomasza

reklama

Golfem w ciężarówkę. 18-latek nie żyje

Golfem w ciężarówkę. 18-latek nie żyje
 

Od dramatycznego wypadku w poniedziałkowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 470 rozpoczął się kolejny tydzień na podturkowksich trasach. W zderzeniu osobowego volkswagena i samochodu ciężarowego nieopodal Malanowa bardzo ciężko rannych zostało trzech nastolatków. Wkrótce potem kierowca golfa - młody mieszkaniec Russocic - zmarł w szpitalu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, kierowca volkswagena – zmierzający w stronę Malanowa – na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni. Manewr ten doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. W wyniku potężnej kolizji oba pokiereszowane pojazdy znalazły się w rowach.

reklama

Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci, strażacy i Pogotowie Ratunkowe, a wypadek spowodował utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 470. Kierowca ciężarówki - mieszkaniec Łowicza - nie ucierpiał w wyniku wypadku. Trzy osoby podróżujące golfem w stanie bardzo ciężkim zostały przewiezione do szpitala. Byli to dwaj 18-letni mieszkańcy Russocic i ich rówieśnik, zamieszkały w gminie Ceków. Nastoletni kierowca zmarł, dwaj pasażerowie zmiażdżonego golfa przebywają w konińskiej placówce medycznej.

AW
Źródło: KPP w Turku

Akadiusz Wszędybył dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
4
5
6
Podobne artykuły
Uratowali ludzkie życie. Dwoje turkowskich...

Uratowali ludzkie życie. Dwoje turkowskich policjantów uhonorowanych...

02-05-2023
Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot....

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot. Słupek zatrzymał Volkswagena

08-05-2018
Wypił, wsiadł do Golfa, spowodował kolizję

Wypił, wsiadł do Golfa, spowodował kolizję

29-08-2016
Pijany

Pijany "golfiarz" zatrzymany

15-07-2016
Golfa nie ukradł, kluczyki wyrzucił

Golfa nie ukradł, kluczyki wyrzucił

01-12-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama