czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Golfem w ciężarówkę. 18-latek nie żyje

Golfem w ciężarówkę. 18-latek nie żyje
 

Od dramatycznego wypadku w poniedziałkowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 470 rozpoczął się kolejny tydzień na podturkowksich trasach. W zderzeniu osobowego volkswagena i samochodu ciężarowego nieopodal Malanowa bardzo ciężko rannych zostało trzech nastolatków. Wkrótce potem kierowca golfa - młody mieszkaniec Russocic - zmarł w szpitalu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, kierowca volkswagena – zmierzający w stronę Malanowa – na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni. Manewr ten doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. W wyniku potężnej kolizji oba pokiereszowane pojazdy znalazły się w rowach.

reklama

Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci, strażacy i Pogotowie Ratunkowe, a wypadek spowodował utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 470. Kierowca ciężarówki - mieszkaniec Łowicza - nie ucierpiał w wyniku wypadku. Trzy osoby podróżujące golfem w stanie bardzo ciężkim zostały przewiezione do szpitala. Byli to dwaj 18-letni mieszkańcy Russocic i ich rówieśnik, zamieszkały w gminie Ceków. Nastoletni kierowca zmarł, dwaj pasażerowie zmiażdżonego golfa przebywają w konińskiej placówce medycznej.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot....

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot. Słupek...

08-05-2018
Wypił, wsiadł do Golfa, spowodował kolizję

Wypił, wsiadł do Golfa, spowodował kolizję

29-08-2016
Pijany

Pijany "golfiarz" zatrzymany

15-07-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama