wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

9°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Złodzieje nie śpią, bo plądrują garaże

Złodzieje nie śpią, bo plądrują garaże
 

W naszym mieście z powodu niskich płac zarabia się długo, za to mienia można pozbyć się bardzo szybko. O tym, że amatorów cudzej własności nie brakuje, przekonuje naszą redakcję jeden z Czytelników.

Mieszkańcy Turku i okolic zwracają nam często uwagę na rozmaite problemy, a ich utyskiwania dotyczą przeważnie wołającego o pomstę do nieba stanu lokalnych dróg, czy też mnóstwa psich odchodów, zalegających na trawnikach. Tym razem z prośbą o nagłośnienie sprawy działalności złodziei zwrócił się do nas jeden z mieszkańców Turku.

reklama

Nasz Czytelnik od 2 lat jestem posiadaczem garażu przy ulicy Polnej. "Podczas tego okresu doszło tam do kilkunastu włamań, w tym do mojego garażu dwukrotnie. Postanowiłem napisać do Państwa ponieważ Policja nic z tym nie robi, mówi tylko że będą tam często patrolować, ale patrole jeszcze nigdy się tam nie pojawiły" – wskazuje zbulwersowany turkowianin dodając, że w nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do kolejnych dwóch włamań.

"Dobrym pomysłem jest aby była tam jakaś ochrona, przecież jest w naszym powiecie prawie 5000 bezrobotnych, na pewno ktoś zgodził by się na taką pracę" – sugeruje właściciel "oskubanego" garażu.

Opracował: AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Policyjny dron krążył nad Galewem....

Wideo: Policyjny dron krążył nad Galewem....

22 wrz.
Pomachaj kierowcy i popraw swoje...

Pomachaj kierowcy i popraw swoje bezpieczeństwo....

20 wrz.
Punkty karne zostaną z nami przez dwa lata. Od...

Punkty karne zostaną z nami przez dwa lata. Od...

19 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama