wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Złapali 12 miłośników maryśki

Złapali 12 miłośników maryśki - Źródło: sxc.hu / Simon Smetryns
Źródło: sxc.hu / Simon Smetryns 

W ciągu dwóch ostatnich dni turkowscy policjanci wymierzyli silny cios w lokalne środowisko narkotykowe. W ręce stróżów prawa wpadło 12 amatorów nielegalnych używek, a młodym mężczyznom grozi po kilka lat więzienia.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zatrzymania tuzina osób doszło w wyniku prowadzonego śledztwa prokuratorskiego. Wszyscy panowie to mieszkańcy Turku w wieku 20-25 lat, którzy napytali sobie biedy posiadaniem marihuany. Jeden z przyłapanych był na tyle obrotny, że zajmował się „dilerką”. Na delikwentach ciążą łącznie aż 54 zarzuty prokuratorskie (posiadanie narkotyków, udzielanie ich innym osobom itp.).

reklama

Amatorom marihuany grozi do 3 lat pozbawienia wolności. W tak „komfortowej” sytuacji nie znajduje się bynajmniej przyłapany diler. W jego przypadku kara może wynieść do 10 lat więzienia.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Ewakuacja Komendy Policji,...

Wideo: Ewakuacja Komendy Policji, antyterroryści i...

21-03-2016
Pijany wpadł pod motocykl

Pijany wpadł pod motocykl

18-06-2013
Golnął sobie i jeździł Ursusem

Golnął sobie i jeździł Ursusem

29-05-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama