wtorek 07 lipca 2020

Estery, Kiry, Rudolfa

reklama

Miał 3 promile, pedałował drogą wojewódzką

Miał 3 promile, pedałował drogą wojewódzką - Źródło: sxc.hu / Źródło: sxc.hu / Karolina Przybysz
Źródło: sxc.hu / Źródło: sxc.hu / Karolina Przybysz 

Po mrozie i śniegu nie pozostał nawet ślad, a ładna pogoda skłania do weekendowych, rowerowych przejażdżek. Należy pamiętać, że jazda po alkoholu nie jest dobrym pomysłem, choć najwyraźniej innego zdania jest część mieszkańców naszego powiatu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, cyklista o niezwykłych możliwościach przyłapany został w dniu 21 kwietnia w Marulewie. Około godz. 11:45 oko w oko ze stróżami prawa stanął rowerzysta, który jechał tamtejsza drogą wojewódzką. Było to szalenie niebezpieczne, gdyż 24-letni mieszkaniec Chrząblic miał w swym organizmie ponad 3 promile alkoholu.

reklama

W trakcie minionego weekendu w ręce policjantów wpadli także inni rowerzyści – w Malanowie był to pewien 17-latek (0,89 mg/l - ok. 1,8 promila), w Brudzewie 54-letni mieszkaniec tejże miejscowości (0,64 mg/l - ok. 1,2 promila), w Przykonie w sobotę na mundurowych natknął się 43-letni mieszkaniec Psar (0,71 mg/l - ok. 1,4 promila).

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Śmiertelne potrącenie w Ciemieniu. Rowerzysta...

Śmiertelne potrącenie w Ciemieniu. Rowerzysta...

07-05-2019
Ugory: Potrącił rowerzystę ciężarówką

Ugory: Potrącił rowerzystę ciężarówką

20-10-2017
Mikulice: Wyprzedzał rowerzystę i go potrącił

Mikulice: Wyprzedzał rowerzystę i go potrącił

31-05-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama