piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Policja bada przyczyny wypadku pod Dobrą

Policja bada przyczyny wypadku pod Dobrą
 

W dniu 15 lipca, na trasie Turek-Sieradz miało miejsce zdarzenie z udziałem trójki podróżujących samochodem osobowym, w wyniku którego śmierć poniosła jedna osoba. Dziś znane są dokładniejsze informacje, dotyczące tego dramatycznego wydarzenia.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło o godz. 11:45. Wtedy to podróżujący golfem przejeżdżali przez Długą Wieś, kierując się ku Kowalom Pańskim. Samochód prowadziła 25-letnia mieszkanka miejscowości Linne, wioząc 29-letniego męża i 7-letnią córkę. W pewnym momencie volkswagen zjechał z jezdni na pobocze i uderzył bokiem w drzewo.

reklama

Kobieta została poddana resuscytacji, jednak pomimo udzielonej pomocy zmarła. Jej mąż i oraz córka trafili do szpitali w Sieradzu i Koninie. Zniszczone auto zostało zabezpieczone przez policjantów, badających przyczyny wypadku.

AW
Fot. MD
Źródło: KPP w Turku
 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Wybuch gazu i śmierć mężczyzny. Tragedia...

Wideo: Wybuch gazu i śmierć mężczyzny. Tragedia w...

28 lip.
Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W...

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W akcji...

1 lip.
Niegroźny pożar w Kościele pw. Świętej Trójcy w...

Niegroźny pożar w Kościele pw. Świętej Trójcy w...

11 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama