niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Skradł z mieszkania biżuterię i walutę

Skradł z mieszkania biżuterię i walutę - Źródło: sxc.hu / ramasamy chidambaram
Źródło: sxc.hu / ramasamy chidambaram 

W minionym tygodniu w Turku doszło do kolejnego włamania do mieszkania. Złodziej, wykorzystując nieobecność jego mieszkańców, zabrał z niego pieniądze i precjoza o łącznej wartości kilkanastu tysięcy złotych.

Kradzież miała miejsce na os. Młodych, w mieszkaniu zajmowanym przez 42-letnią mieszkankę Turku i jej 55-letniego męża. Sprawca wszedł do niego przez kuchenne okno, a następnie z szafki ulokowanej w sypialni zabrał dwie obrączki, sygnet, łańcuszki i trzy pierścionki. Łączna wartość skradzionej biżuterii to 5000 zł. Złodziej ponadto przywłaszczył sobie 8000 zł w gotówce.

reklama

Komenda Powiatowa Policji w Turku apeluje do mieszkańców naszego miasta o ostrożność i należyte zabezpieczenia domów i mieszkań, zamykanie okien itd. Policjanci proszą o to, by zwracać uwagę na podejrzane osoby, ludzi kręcących się po klatkach bloków itd. Zwykła sąsiedzka pomoc, zareagowanie na dziwne zachowanie rozmaitych osób może uratować czyjś dobytek i pomóc w ujęciu amatorów cudzej własności.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Prośba o pomoc w odzyskaniu pieniędzy

Wideo: Prośba o pomoc w odzyskaniu pieniędzy

12-10-2018
Oszuści odwiedzają emerytów, kradną pieniądze i...

Oszuści odwiedzają emerytów, kradną pieniądze i...

14-09-2017
Kącik profilaktyki: Włamali się, ukradli 1000...

Kącik profilaktyki: Włamali się, ukradli 1000 zł....

07-03-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama