czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Smulsko: Już od 25 lat ufają swojemu sołtysowi

Smulsko: Już od 25 lat ufają swojemu sołtysowi - Foto: M. Derucki
Foto: M. DeruckiSołtys ma powody do dumy. Swoją funkcję sprawuje już od 25 lat 

Sołectwo Smulsko może pochwalić się wyjątkowym włodarzem – już od 25 lat zarządza nim Ryszard Leszek Papierkowski, który podczas Sesji Rady Gminy Przykona, która odbyła się 30 grudnia, otrzymał dyplom uznania wraz z gratulacjami.

Sołtys czuwa nad mieszkańcami Smulska już ćwierć wieku, integrując mieszkańców i kształtując przyjazne, życzliwe środowisko. Rzadko zdarza się, żeby ktoś piastował stanowisko tak długo. Jest to na pewno powód do dumy oraz najlepszy dowód uznania i zaufania mieszkańców. Ryszard Leszek Papierkowski otrzymał dyplom oraz życzenia dalszych sukcesów i dokonań.

reklama

Jubilat nie krył radości z powodu tak długiego zarządzania swoim sołetcwem. Nic dziwnego - wszak niecodziennie ma się takie powody do świętowania. Gratulujemy!

ma

Podobne artykuły

Piknik rodzinny w Ewinowie

Piknik rodzinny w Ewinowie

z wczoraj
Przebudują drogę Sarbice-Smulsko. Umowa podpisana.

Przebudują drogę Sarbice-Smulsko. Umowa podpisana.

21 wrz.
Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze...

Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze...

16 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama