sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Smulsko: Już od 25 lat ufają swojemu sołtysowi

Smulsko: Już od 25 lat ufają swojemu sołtysowi - Foto: M. Derucki
Foto: M. DeruckiSołtys ma powody do dumy. Swoją funkcję sprawuje już od 25 lat 

Sołectwo Smulsko może pochwalić się wyjątkowym włodarzem – już od 25 lat zarządza nim Ryszard Leszek Papierkowski, który podczas Sesji Rady Gminy Przykona, która odbyła się 30 grudnia, otrzymał dyplom uznania wraz z gratulacjami.

Sołtys czuwa nad mieszkańcami Smulska już ćwierć wieku, integrując mieszkańców i kształtując przyjazne, życzliwe środowisko. Rzadko zdarza się, żeby ktoś piastował stanowisko tak długo. Jest to na pewno powód do dumy oraz najlepszy dowód uznania i zaufania mieszkańców. Ryszard Leszek Papierkowski otrzymał dyplom oraz życzenia dalszych sukcesów i dokonań.

reklama

Jubilat nie krył radości z powodu tak długiego zarządzania swoim sołetcwem. Nic dziwnego - wszak niecodziennie ma się takie powody do świętowania. Gratulujemy!

ma

Podobne artykuły

Turniej piłki nożnej w Smulsku. Zwyciężyli...

Turniej piłki nożnej w Smulsku. Zwyciężyli GOMBAO i...

12 sierp.
Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

11 sierp.
Wieloletni sołtys Skarżyna-Kolonii złożył...

Wieloletni sołtys Skarżyna-Kolonii złożył rezygnację

10 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama