wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Sprawdź, czy masz szansę na dotacje z UE!

Sprawdź, czy masz szansę na dotacje z UE! - Foto: sxc.hu / Rawkus
Foto: sxc.hu / RawkusDzięki środkom pozyskanym z UE wiele firm mogło rozwinąć skrzydła 

Masz pomysł na własny biznes? Chcesz rozwinąć firmę? Interesują Cię dotacje z Unii Europejskiej? Wraz z nowym rokiem ruszył program funduszy na lata 2014 – 2020. Z tej okazji 23 stycznia w Starostwie Powiatowym powstanie Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Turku.

Punkt będzie czynny 23 stycznia w godzinach 10.00 – 13.00. Podczas trwania dyżuru Konsultanci Funduszy Europejskich odpowiedzą na pytania petentów m.in. czy dany pomysł ma szansę na dofinansowanie, jakie rodzaje wsparcia można uzyskać w programach oraz jak rozliczać otrzymane środki. Na pewno wiele osób będzie chciało skorzystać z możliwości otrzymania cennych porad i wskazówek.

reklama

Stały Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich znajduje się w Starostwie Powiatowym w Koninie, przyjmując interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30. Projekt jest realizowany we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego, współfinansowany przez Unię Europejską.

ma

Podobne artykuły

Środki ochronne dla Zakładu Opiekuńczo -...

Środki ochronne dla Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego...

30 kw.
Zmiany organizacyjne w Starostwie. Wydział...

Zmiany organizacyjne w Starostwie. Wydział Geodezji...

6 mrz.
XVII Sesja Rady Powiatu Tureckiego. Zmiany w...

XVII Sesja Rady Powiatu Tureckiego. Zmiany w Komisji...

30 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama