poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Survival po malanowsku

Survival po malanowsku - foto: biblioteka.malanow.pl
foto: biblioteka.malanow.pl 

Dnia 22 lutego polski obieżyświat, Krzysztof Petek, uczył malanowskie dzieci jak przeżyć z dala od cywilizacji.

Krzysztof Petek jest prawdziwym obieżyświatem – organizuje wyprawy w najdalsze zakątki naszego globu, poznaje egzotyczne plemiona, prowadzi szkolenia survivalowe i szkoły przetrwania, dysponując nie tylko psychiczną i fizyczną siłą, ale i lekkim piórem. Podróżnik jest autorem licznych książek podróżniczych, publikacji, pisze także dla najmłodszych czytelników.

reklama

W minioną sobotę Petek zorganizował kilkugodzinne zajęcia z survivalu. Podróżnik uczył młodzież jak poradzić sobie w niebezpiecznym terenie w oczekiwaniu na nadejście pomocy. Młodzi odkrywcy uczyli się budowy szałasu, pozyskiwania wody pitnej, rozpalania ogniska oraz wypieku chleba.

Kolejne spotkanie z Krzysztofem Petkiem odbędzie się dopiero we wrześniu. Wtedy też malanowska biblioteka planuje zorganizowanie kolejnej „Nocy detektywów w bibliotece”.

Podobne artykuły

Spotkanie z podróżnikiem w turkowskim muzeum

Spotkanie z podróżnikiem w turkowskim muzeum

04-12-2018
Malanow: Szlakiem zaginionego medalionu

Malanow: Szlakiem zaginionego medalionu

17-10-2017
Noc detektywów w Gminnej Bibliotece Publicznej...

Noc detektywów w Gminnej Bibliotece Publicznej w...

16-10-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama