sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Weź udział w konkursie i sfotografuj uroki wsi!

Weź udział w konkursie i sfotografuj uroki wsi! - Foto: sxc.hu
Foto: sxc.hu  

Jeżeli fotografia jest Twoją pasją, zachęcamy do udziału w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Uroki Wsi”, organizowanym przez SSKW Czachulec oraz Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie. Uchwyć w obiektywnie piękno przyrody i wiejskiego folkloru!

W konkursie wziąć mogą zarówno dzieci (za pisemną zgodą rodziców) jak i dorośli, amatorsko zajmujący się fotografią. Każdy uczestnik może wysłać od 1 do 5 zdjęć w formacie 20x30 cm, wykonanych dowolną techniką. Prace należy dostarczać do organizatorów do 20 lipca.

reklama

Rozstrzygnięcie, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi 27 lipca podczas festynu w Czachulcu Starym. Jest o co walczyć – główną nagrodą jest ciekawa wycieczka, za pozostałe miejsca przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Co roku wydarzenie przyciąga wielu miłośników fotografiki, którzy prezentują piękne miejsca w naszym powiecie.

Regulamin oraz zgloszenia można pobrac ze strony: www.ckis.malanow.pl

Celem konkursu jest ukazanie różnorodności obszarów wiejskich, istotnej roli wsi w życiu każdego człowieka, nawet będącego mieszkańcem miasta, a także zachęcenie do zainteresowania tematyką wsi i folkloru, który nie tylko jest istotnym elementem naszej tradycji i kultury, ale powraca do łask w modzie czy sztuce użytkowej.

Wieś jest ostoją spokoju, daje możliwość mieszkania blisko natury i życia zgodnie z jej rytmem. Jest pierwotnym środowiskiem człowieka. To na wsi kryją się liczne perełki architektury, tam wyjeżdżamy, by odpocząć od zgiełku miast. Warto docenić znaczenie wsi oraz wkład jej mieszkańców w nasze codzienne życie.

reklama

Zachęcamy do udziału w konkursie! Może być on okazją do wielu wycieczek, a prócz rywalizacji nieść ze sobą także dobrą zabawę.

ma

Weź udział w konkursie i sfotografuj uroki wsi!

Podobne artykuły

Nietypowa lekcja przyrody - Karol Fornalczyk z...

Nietypowa lekcja przyrody - Karol Fornalczyk z...

30-11-2021

"Ptaki w obiektywie najmłodszych" - konkurs...

09-11-2021
80. rocznica utworzenia przez Niemców Getta...

80. rocznica utworzenia przez Niemców Getta Czachulec

22-09-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama