poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Wieczór Kupały w DPS w Skęczniewie

Wieczór Kupały w DPS w Skęczniewie - Foto: Starostwo Powiatowe w Turku
Foto: Starostwo Powiatowe w Turku  

Mieszkańcy kilkunastu placówek opiekuńczych bawili się na Wieczorze Kupały zorganizowanym w ostatnich dniach czerwca przez Dom Pomocy Społecznej w Skęczniewie. Impreza udała sie doskonale.

Na Wieczór Kupały do Skęczniewa zaproszono gości z osiemnastu zaprzyjaźnionych Domów Pomocy Społecznej i Środowiskowych Domów Samopomocy z róznych miejsc Polski. Uczestników powitała dyrektor skęczniewskiej placówki Sylwia Kamińska – Tereszkiewicz, życząc wszystkim dużo słońca i niezapomnianych wrażeń.

reklama

Na specjalnie przygotowanej estradzie wystąpiła młodzież z Centrum Kultury w Dobrej. Wśród wielu atrakcji przygotowanych dla uczestników był konkurs malarski oraz pływanie na rowerkach wodnych. Dużym powodzeniem cieszyło się poszukiwanie kwiatu paproci. Wszyscy zaproszeni goście otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki wykonane w terapii zajęciowej.

Uroczystość zakończyła się przejściem z wiankami nad brzeg jeziora, wypuszczeniem ich na wodę oraz wspólną zabawą przy ognisku.

Materiał prasowy Starostwa Powiatowego w Turku

Podobne artykuły

Mieszkańcy DPS Skęczniew zaopiekowani i bezpieczni

Mieszkańcy DPS Skęczniew zaopiekowani i bezpieczni

6 kw.
Nie masz pomysłu na ostatni weekend wakacji?...

Nie masz pomysłu na ostatni weekend wakacji? Zobacz,...

29-08-2019
Uczestnicy pierwszej mobilnej gry miejskiej...

Uczestnicy pierwszej mobilnej gry miejskiej wcielili...

26-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama