wtorek 07 lipca 2020

Estery, Kiry, Rudolfa

reklama

Zapraszamy do Wietchinina na zawody konne!

Zapraszamy do Wietchinina na zawody konne!
 

Wszystkich miłośników koni i jazdy konnej na pewno ucieszy fakt, że już 20 lipca odbędą się III Otwarte Zawody w Skokach przez Przeszkody Gminy Turek oraz III Otwarte Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi Gminy Turek. Na wydarzenie zapraszamy do Wietchinina.

Gmina Turek oraz Stajnia „Roka” zapraszają do udziału w widowisku. Piękne konie, adrenalina, a także szereg atrakcji – to wszystko czeka na zgromadzonych w Wietchininie. Zawody w skokach rozpoczną się o godz. 9.00, o godz. 14.00 w szranki staną zaprzęgi konne.

reklama

Prawdziwe show czeka nas jednak o godz. 13.30, kiedy to pojawią się członkowie Apolinarski Group w swoim dynamicznym i widowiskowym konnym pokazie kaskaderskim. Gwarantowana rozrywka dla całej rodziny – maluchy również odnajdą dla siebie wiele atrakcji, takich jak trampolina, oprowadzanie kucem, dmuchane wesołe miasteczko czy przejażdżki bryczką.

Na wszystkich czeka swojska grochówka oraz zabawa taneczna o godz. 20.00. Na pewno będzie to ciekawe wydarzenie i sposób na spędzenie niedzieli z całą rodziną. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal Turek.net.pl.

ma

Zapraszamy do Wietchinina na zawody konne!

Podobne artykuły

Drzwi Otwarte w Stajni Roka już w tą sobotę....

Drzwi Otwarte w Stajni Roka już w tą sobotę. Mnóstwo...

26 czerw.
Niecodzienna lekcja wychowania fizycznego w...

Niecodzienna lekcja wychowania fizycznego w stajni Roka

10-10-2019
Najzdolniejsi uczniowie otrzymali stypendia od...

Najzdolniejsi uczniowie otrzymali stypendia od...

23-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama