niedziela 16 maja 2021

Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

13°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Oddaj krew podczas odpustu w Galewie!

Oddaj krew podczas odpustu w Galewie! - Foto:  www.radio90.pl
Foto: www.radio90.pl 

Wakacje to krytyczny okres, jeżeli chodzi o krwiodawstwo. Potrzebujących jest więcej niż zazwyczaj, a dawców wciąż za mało. Zrób dobry uczynek i oddaj krew dla potrzebujących – okazja nadarzy się już 6 sierpnia w godz. 8.30-13.30 w Parafii Galew.

Modlitwę zawsze warto poprzeć dobrym uczynkiem – popularne powiedzenie mówi, iż liczą się czyny, nie słowa. Jak najlepiej wyrazić miłość do bliźniego? Ratując mu życie! Krew jest często kluczowym elementem w ratowaniu ofiar wypadków, których we wakacje niestety nie brakuje.

reklama

Odpust Przemienienia Pańskiego w Galewie cieszy się ogromną popularnością mieszkańców powiatu, w dziękczynna piesza pielgrzymka przyciąga tłumy. Warto wykorzystać potencjał odpustu i wspólnie zrobić coś dobrego. Do udziału w szlachetnej akcji zapraszają Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu oraz Rada Rejonowa Honorowych Dawców Krwi PCK w Turku.

W Otwartej Akcji Poboru Krwi może wziąć udział każda zdrowa osoba w wieku 18-65 lat, posiadajaca przy sobie dowód osobisty. Pojaw się w Galewie 6 sierpnia i oddaj krew – to tylko chwila, która może uratować komuś zdrowie i życie! Zapraszamy!

 

ma

 

 

Oddaj krew podczas odpustu w Galewie!

Podobne artykuły

Oddaj krew ze strażakami już w tę niedzielę....

Oddaj krew ze strażakami już w tę niedzielę. Klub...

7 maj.
Krew to życie! Kolejny udany pobór krwi klubu...

Krew to życie! Kolejny udany pobór krwi klubu HDK...

3 mrz.
Oddaj krew w Domu Strażaka już 28 lutego. Klub...

Oddaj krew w Domu Strażaka już 28 lutego. Klub HDK...

26 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama