niedziela 01 sierpnia 2021

Jarosława, Justyny, Nadziei

17°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Oddaj krew podczas odpustu w Galewie!

Oddaj krew podczas odpustu w Galewie! - Foto:  www.radio90.pl
Foto: www.radio90.pl 

Wakacje to krytyczny okres, jeżeli chodzi o krwiodawstwo. Potrzebujących jest więcej niż zazwyczaj, a dawców wciąż za mało. Zrób dobry uczynek i oddaj krew dla potrzebujących – okazja nadarzy się już 6 sierpnia w godz. 8.30-13.30 w Parafii Galew.

Modlitwę zawsze warto poprzeć dobrym uczynkiem – popularne powiedzenie mówi, iż liczą się czyny, nie słowa. Jak najlepiej wyrazić miłość do bliźniego? Ratując mu życie! Krew jest często kluczowym elementem w ratowaniu ofiar wypadków, których we wakacje niestety nie brakuje.

reklama

Odpust Przemienienia Pańskiego w Galewie cieszy się ogromną popularnością mieszkańców powiatu, w dziękczynna piesza pielgrzymka przyciąga tłumy. Warto wykorzystać potencjał odpustu i wspólnie zrobić coś dobrego. Do udziału w szlachetnej akcji zapraszają Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu oraz Rada Rejonowa Honorowych Dawców Krwi PCK w Turku.

W Otwartej Akcji Poboru Krwi może wziąć udział każda zdrowa osoba w wieku 18-65 lat, posiadajaca przy sobie dowód osobisty. Pojaw się w Galewie 6 sierpnia i oddaj krew – to tylko chwila, która może uratować komuś zdrowie i życie! Zapraszamy!

 

ma

 

 

Oddaj krew podczas odpustu w Galewie!

Podobne artykuły

Czołowe zderzenie pod Galewem. Nie żyje...

Czołowe zderzenie pod Galewem. Nie żyje 8-letnie...

1 lip.
Piknik w Galewie czyli VII spotkanie ph.

Piknik w Galewie czyli VII spotkanie ph."Serce i...

27 czerw.
Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew ratuje...

Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew ratuje życie VI...

21 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama