wtorek 24 września 2019

Dory, Gerarda, Maryny

reklama
Wzorek

Nowak ogłosił, że chce być dalej wójtem Kawęczyna

Będzie rządził ponad ćwierć wieku?

Nowak ogłosił, że chce być dalej wójtem Kawęczyna
 

Można by rzec, że formalności stało się za dość. W ubiegły weekend wójt Jan Nowak publicznie poinformował mieszkańców swej gminy, że będzie ubiegał się o kolejną kadencję.

W minioną niedzielę w powiecie tureckim dożynki odbyły się w aż pięciu miejscowościach. Niedziela była czasem świętowania m.in. dla mieszkańców Kawęczyna. Na uczestników tamtejszych Dożynek Gminno-Parafialnych czekały nie tylko rozmaite specjały stołu i występy artystyczne lokalnych zespołów, ale też przemówienia włodarzy. Wtedy to wójt Jan Nowak zabrał głos w kwestii nadchodzących jesiennych wyborów. Nowak poinformował świętujących, że Towarzystwo Samorządowe wystawi kandydatów na radnych Rady Gminy Kawęczyn we wszystkich 15 okręgach. Ponadto zwolennicy TS-u wybierając przedstawicieli do Rady Powiatu także będą mieli na kogo zagłosować. Formalnością było jedynie zadeklarowanie przez Jana Nowaka, że kandydatem na wójta z ramienia Towarzystwa Samorządowego będzie on sam.

reklama

Wójt Jan Nowak stoi na czele gminy Kawęczyn od momentu wprowadzenia reformy samorządowej w roku 1990, czyli od 24 lat.

AW

Podobne artykuły

Dorota Bartosik nową Sekretarz Gminy Kawęczyn

Dorota Bartosik nową Sekretarz Gminy Kawęczyn

19 wrz.
Umowa na samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP...

Umowa na samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Kawęczyn

18 wrz.
Dobra: Na dożynkach świętowało miasto, gmina i...

Dobra: Na dożynkach świętowało miasto, gmina i cały...

1 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama