poniedziałek 30 listopada 2020

Andrzeja, Maury, Ondraszka

-2/span/td °C Pogoda na kolejne dni »
reklama

Tuliszków: Nowy radiowóz w komisariacie

Tuliszków: Nowy radiowóz w komisariacie
 

W dniu 29 sierpnia 2014 roku w ramach uroczystych obchodów Święta Policji w Komisariacie Policji w Tuliszkowie w których uczestniczyli wszyscy funkcjonariusze z Komisariatu oraz ścisłe kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Turku na czele z mł. podinsp.  Grzegorzem Gibaszkiem,  Burmistrzem Grzegorzem Ciesielskim i Wójtem Krzysztofem Zającem oraz przedstawicielami społeczności z terenu gminy Tuliszków i Władysławów. 

Podczas uroczystości Komisariat w Tuliszkowie otrzymał nowy oznakowany radiowóz policyjny (jeden z dwóch zakupionych przez samorządy Tuliszkowa i Władysławowa). Radiowóz poświęcił ksiądz dziekan Stanisław Nowak, a kluczyki od nowego samochodu wręczył Komenda Grzegorz Gibaszek na ręce Komendanta Dariusza Jasiakiewicza.

reklama

Po tej uroczystości zgromadzeni  goście  mogli podziwiać nowiutkie auto wyposażone w nowoczesny sprzęt policyjny. Następnie udano się na uroczysty obiad podczas, którego komendant Dariusz Jasiakiewicz wręczył wszystkim przybyłym osobą działającym na rzecz bezpieczeństwa na terenie gminy Tuliszków i Władysławów pamiątkowe statuetki.

materiał prasowy

Tuliszków: Nowy radiowóz w komisariacie

Podobne artykuły

Akcja grupy chemicznej z Łodzi. Na strychu...

Akcja grupy chemicznej z Łodzi. Na strychu...

2 list.
Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali...

Pożar we wsi Zadworna. Policjanci uratowali życie...

22 wrz.
Kolejna tragedia na Wyzwolenia. 41-latek...

Kolejna tragedia na Wyzwolenia. 41-latek wyskoczył z...

20 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama