Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 50% potrzebnych środków !!!

piątek 29 maja 2020

Benity, Maksymiliana, Teodozji

reklama

Tuliszków: Nowy radiowóz w komisariacie

Tuliszków: Nowy radiowóz w komisariacie
 

W dniu 29 sierpnia 2014 roku w ramach uroczystych obchodów Święta Policji w Komisariacie Policji w Tuliszkowie w których uczestniczyli wszyscy funkcjonariusze z Komisariatu oraz ścisłe kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Turku na czele z mł. podinsp.  Grzegorzem Gibaszkiem,  Burmistrzem Grzegorzem Ciesielskim i Wójtem Krzysztofem Zającem oraz przedstawicielami społeczności z terenu gminy Tuliszków i Władysławów. 

Podczas uroczystości Komisariat w Tuliszkowie otrzymał nowy oznakowany radiowóz policyjny (jeden z dwóch zakupionych przez samorządy Tuliszkowa i Władysławowa). Radiowóz poświęcił ksiądz dziekan Stanisław Nowak, a kluczyki od nowego samochodu wręczył Komenda Grzegorz Gibaszek na ręce Komendanta Dariusza Jasiakiewicza.

reklama

Po tej uroczystości zgromadzeni  goście  mogli podziwiać nowiutkie auto wyposażone w nowoczesny sprzęt policyjny. Następnie udano się na uroczysty obiad podczas, którego komendant Dariusz Jasiakiewicz wręczył wszystkim przybyłym osobą działającym na rzecz bezpieczeństwa na terenie gminy Tuliszków i Władysławów pamiątkowe statuetki.

materiał prasowy

Tuliszków: Nowy radiowóz w komisariacie

Podobne artykuły

Policjanci z Dobrej planują wzmożone kontrole w...

Policjanci z Dobrej planują wzmożone kontrole w gm....

31 st.
Turkowscy karatecy z wizytą w Tokio.

Turkowscy karatecy z wizytą w Tokio.

26-11-2019
Było spokojniej i bezpieczniej. Policja...

Było spokojniej i bezpieczniej. Policja podsumowała...

09-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama