sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Wędkarze powalczą o puchar burmistrza

Wędkarze powalczą o puchar burmistrza - foto: freeimages.com / Tristan HERVOUET
foto: freeimages.com / Tristan HERVOUET 

Już 11 października, na zbiorniku Żeronice, zostaną rozegrane kolejne zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Burmistrza Miasta Turku.

Zarząd Koła PZW przy elektrowni Adamów wraz burmistrzem miasta i dyrektorem OSiR zapraszają 11 października 2014r. na towarzyskie zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej o Puchar Burmistrza Miasta Turku, które zostaną rozegrane na zbiorniku „Żeronice”. Impreza zostanie przeprowadzona w klasyfikacji indywidualnej, bez podziału na kategorie, na 1 wędkę.

reklama

Zbiórka uczestników na miejscu zawodów o godz. 7.00. Opłata startowa za uczestnictwo wynosi 10 zł od osoby. Zgłoszenia na zawody do czwartku 9 października do godz. 16.00 przyjmuje Leszek Buczyński (tel. 724 630 220).

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy wędkarze skupieni w tureckich kołach PZW.

Wszelkie sprawy organizacyjne związane z przebiegiem imprezy oraz regulamin zawodów  zostaną przedstawione i omówione na odprawie z uczestnikami w dniu zawodów.

md

Podobne artykuły

Pierwsze regaty Armor Sailing Windsurfing...

Pierwsze regaty Armor Sailing Windsurfing School już...

z wczoraj
Dobry występ zawodników Klubu Sportów i Sztuk...

Dobry występ zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk z...

28 sierp.
 UKS

UKS "Piątka" Turek czwartą drużyną Kadetek w...

29 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama