poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Spotkania z Janem Hyjkiem

Spotkania z Janem Hyjkiem
 

W dniu 13 listopada odbyły się spotkania z Janem Hyjkiem, pisarzem, autorem piosenek wierszy, aforyzmów a także grafikiem, pilotem Aeroklubu Poznańskiego. Spotkania pod hasłem „Człowiek, słowo, literatura, a droga człowieka w projekcji  przyszłości, realizacji pragnień i marzeń”, odbyły się w  I Licem Ogólnokształcącym w Turku oraz w Bibliotece Publicznej w Dobrej.

Spotkania służą zainspirowaniu młodzieży do samorozwoju, do stawiania sobie celów i podejmowania działań aby je zrealizować. Pan Hyjek to człowiek z misją. Podczas spotkań przekonywał młodzież, że powinno się spełniać marzenia i realizować pasje. Nie mówił dużo na temat swojej twórczości, ale za to młodzieżowym językiem, mówił po prostu o życiu. Swoje opowieści ubarwił śpiewem, grą na gitarze i trąbce.

reklama

Ekspresja i niesamowita energia gościa sprawiły, że młodzież z zainteresowaniem słuchała tego, co chciał im przekazać.

Organizatorami spotkań była Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku i Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

materiał prasowy

Spotkania z Janem Hyjkiem

Podobne artykuły

Biblioteka Powiatowa ponownie otwarta i...

Biblioteka Powiatowa ponownie otwarta i bezpłatna...

9 maj.

"Noc Sów" z Turkowską Grupą OTOP

10 mrz.
Mała książka, wielki człowiek - Powiatowa...

Mała książka, wielki człowiek - Powiatowa Biblioteka...

13-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama