wtorek 22 września 2020

Maury, Milany, Tomasza

reklama

Gdzie był wójt w czasie rozprawy ?

Gdzie był wójt w czasie rozprawy ? - foto: freeimages.com / Jason Morrison
foto: freeimages.com / Jason Morrison 

W ostatnim swoim wywiadzie wójt Krzysztof Zając zarzucał mediom i lokalnemu tygodnikowi głoszenie nieprawdy na jego temat. Podobne zarzuty padają w materiałach wyborczych. Najwyraźniej zapomniał przy tym wszystkim o swoich obowiązkach obywatelskich.

W środę obecny wójt Władysławowa nie stawił się na sali sądowej. Nie pierwszy już raz zignorował wezwanie w sprawie, w której ma pełnić rolę świadka. W związku z nieprawidłowościami przy budowie Orlika toczą się dwa postępowania. W jednym z nich Krzysztof Z. jest podejrzanym, w drugim -  w sprawie przeciw Mirosławowi W. – świadkiem. 

reklama

Mocno poirytowana sędzina prowadząca sprawę zwróciła się do przedstawicieli mediów, aby nieco nagłośnić sprawę – Oto w jaki sposób przedstawiciel władzy ignoruje Wysoki Sąd ! – zaapelowała i jednocześnie wyznaczyła 1000 złotych grzywny za  nieusprawiedliwione niestawiennictwo na rozprawie sądowej.

Czyżby wójt nie czuł już władzy nad sobą? A może nie chce aby na jaw wyszły jakieś niekorzystne informacje? Czym był tak mocno zajęty? Gdzie Pan był Panie Krzysztofie?

Michał Jarek

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Gaz i OZE gwarantami...

Listy do redakcji: Gaz i OZE gwarantami...

8 wrz.
Orlik i Biblioteka Publiczna w Dobrej otwarte

Orlik i Biblioteka Publiczna w Dobrej otwarte

12 maj.
Turek i Tuliszków otwierają

Turek i Tuliszków otwierają "Orliki". Są jednak...

6 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama