wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Andrzejki z Wodeckim

Andrzejki z Wodeckim
 

W miniony weekend wielu mieszkańców naszego powiatu imprezowało na rozmaitych balach andrzejkowych. Mieszkańcy gminy Władysławów bawili się za to nie na pierwszej lepszej potańcówce, ale podczas wieczoru z prawdziwą gwiazdą polskiej sceny muzycznej.

Do gminy Władysławów w sobotę zawitał nie kto inny, jak znany m.in.  za sprawą szlagieru o popularnej Pszczółce Mai Zbigniew Wodecki. Rzecz jasna artysta ma przebojów na pęczki, bo któż nie zna piosenek „Zacznij od Bacha", "Z Tobą chcę oglądać świat", czy "Chałupy welcome to". Wodecki czarował publiczność zebraną w Domu Parafialnym w Russocicach nie tylko swoim głosem. Artysta zademonstrował także swoje wirtuozerskie umiejętności gry na trąbce oraz na skrzypcach, a pomiędzy jednym a drugim wykonaniem bawił publiczność do łez żartami i anegdotami.

reklama

Recital Zbigniewa Wodeckiego odbył się dzięki Gminnemu Ośrodkowi Kultury we Władysławowie i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Artystyczne Andrzejki były też współfinansowane przez sponsorów z gminy Władysławów.

AW

Podobne artykuły

Małżeństwo z Russocic odznaczone przez ministra...

Małżeństwo z Russocic odznaczone przez ministra...

23 wrz.
Groźny wypadek w Russocicach. Poszkodowany...

Groźny wypadek w Russocicach. Poszkodowany...

17 wrz.
Ksiądz prał. ppłk. Krzysztof Karpiński...

Ksiądz prał. ppłk. Krzysztof Karpiński proboszczem...

12 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama