wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Władysławów: Ugrali dla WOŚP 4 871 zł

Władysławów: Ugrali dla WOŚP 4 871 zł
 

Choć okres świąteczny już za nami, miniona niedziela była wyjątkowym, pełnym życzliwości dniem, m.in. dla mieszkańców gminy Władysławów. Osoby te w dniu 11 grudnia mogły wspomóc WOŚP, a wieczorem spotkać się podczas tradycyjnego Koncertu Noworocznego.

W minioną niedzielę w całym kraju miliony ludzi wspomogły Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Działanie to nie ominęło Władysławowa, gdzie również w poszczególnych miejscowościach zbierano pieniądze do puszek. Wieczorem, gdy podliczano już zgromadzone środki, odbył się kolejny już Koncert Noworoczny. Wydarzenie gościła sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury, w której progach przed godziną 18:00 zaczęli pojawiać się ci mieszkańcy Władysławowa i okolic. Osoby zasiadające na widowni Koncertu Noworocznego nie mogły narzekać na nudę, gdyż gdyż czas uczestnikom imprezy umilali swymi występami młodzi wokaliści, wykonujący kolędy i pastorałki. Nieco później swój koncert zagrali muzycy Młodzieżowej Orkiestry Dętej, a tuż po ich występie widzowie Koncertu Noworocznego mogli obserwować pokaz sztucznych ogni, wieńczący wydarzenie.

reklama

W niedzielny wieczór rozstrzygnięty został także konkurs plastyczny na wykonanie szopki bożonarodzeniowej. Pierwsze nagrody w tychże zmaganiach zdobyli: Michał Klanowski (kategoria przedszkolaków), Anna Żerkowska (klasy I – III), Dawid Andrzejewski i Maja Klanowska (klasy IV – VI), Robert Stolarek, Emil Kuśmirek, Szymon Antas, Maciej Żmijewski (kategoria gimnazjum).

Podczas XXIII finału WOŚP na terenie gminy Władysławów udało się zebrać kwotę 4 871 zł, która zasili konto fundacji Jurka Owsiaka.

AW

Podobne artykuły

Walczyli o puchar Wójta Gminy Władysławów

Walczyli o puchar Wójta Gminy Władysławów

z dzisiaj
Finansowe podsumowanie półrocza w gm. Władysławów

Finansowe podsumowanie półrocza w gm. Władysławów

z dzisiaj
Gmina Władysławów z kolejną inwestycją w ramach...

Gmina Władysławów z kolejną inwestycją w ramach...

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama