wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Malanów: Grali z WOŚP i zdobyli 6 463 zł

Malanów: Grali z WOŚP i zdobyli 6 463 zł
 

W niedzielny wieczór miliony ludzi dokładały starań, by podczas XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać jak najwięcej środków na szczytny cel. Nie inaczej było w Malanowie. W tamtejszej świetlicy wiejskiej zebrały się osoby dobrego serca, by obejrzeć występy najmłodszych i brać udział w licytacjach.

W gminie Malanów pomysłów na granie wraz z fundacją Jurka Owsiaka nie brakowało. Tradycyjnie na ulicach wielu miejscowości spotkać można było młodych wolontariuszy z puszkami, ale nie był to jedyny sposób na to, żeby przekazać WOŚP nieco grosza. W tegorocznym Finale wzięły również udział m.in. Salon Fryzjerski Trendy oraz Salon Kosmetyczny Magnolia. Tym oto sposobem cały dochód z usług świadczonych w niedzielę przez te salony został przeznaczony na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ na nudę nie mogli narzekać także fani sportu. Podczas XXIII Finału rozegrany został mecz pomiędzy MKS Malanów - Agro Star Kalisz w ramach Kaliskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki, a malanowscy siatkarze włączając się do akcji przeznaczyli na licytację koszulkę klubową z autografami zawodników.

reklama

Rozmaite gadżety znalazły nowych właścicieli podczas wieczornego spotkania w świetlicy wiejskiej w Malanowie. W trakcie wydarzenia swoje talenty wokalne i taneczne zademonstrowali uczniowie lokalnych szkół, a pomiędzy ich występami odbyły się licytacje. Najwięcej wydano na tort, który został zlicytowany za 150 zł. Ogółem podczas XIII Finału udało się uzyskać 6 463 zł.

AW

Podobne artykuły

Nowy wóz ratowniczo-gaśniczy już w OSP Kotwasice

Nowy wóz ratowniczo-gaśniczy już w OSP Kotwasice

26 wrz.
Plener Malarski w Malanowie. Rekordowa liczba...

Plener Malarski w Malanowie. Rekordowa liczba...

24 wrz.
Ponad milion złotych na drogi w gminie Malanów

Ponad milion złotych na drogi w gminie Malanów

15 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama