środa 23 czerwca 2021

Albina, Wandy, Zenona

20°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Zlikwidują PKS Malanów

Zlikwidują PKS Malanów - foto: www.malanow.pl
foto: www.malanow.pl 

Niezbyt długo najeździli się malanowskim PKS-em mieszkańcy tejże gminy. Już w przyszłym tygodniu radni najprawdopodobniej zdecydują o końcu tego przedsięwzięcia.

Najbliższa sesja Rady Gminy Malanów odbędzie się w poniedziałek 9 lutego. W jej trakcie radni zajmą się rozpatrzeniem projektu uchwały w sprawie likwidacji jednostki organizacyjnej o nazwie PKS Malanów. PKS miałby zostać ostatecznie zlikwidowany z dniem 30 czerwca. Z kolei zakończenie regularnego przewozu osób nastąpiłoby  z dniem 1 marca 2015, a zadania w zakresie dowozów szkolnych przejąłby Gminny Zespół Obsługi Oświaty.

reklama

PKS Malanów ma zostać zlikwidowany, gdyż koszty jego uruchomienia wyniosły 114 000 zł, koszty działalności w okresie od listopada do grudnia 2014 to 85 500 zł, a jednocześnie przychody za ten sam okres wyniosły 25 270,90 zł (bilety miesięczne – 11 810,20 zł, bilety jednorazowe – 2 136,78 zł, dopłata z Urzędu Marszałkowskiego – 11 323,92 zł).

AW

Podobne artykuły

Turniej Pierwszego Kroku w Malanowie

Turniej Pierwszego Kroku w Malanowie

19 czerw.
Wideo: Wypadek za Malanowem. Jedna osoba z...

Wideo: Wypadek za Malanowem. Jedna osoba z poważnymi...

18 czerw.
Mali programiści z Malanowa

Mali programiści z Malanowa

17 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama