piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Sołtys Pietrzak sołtysował 20 lat. Teraz powiedział "wystarczy"

Sołtys Pietrzak sołtysował 20 lat. Teraz powiedział
 

Ostatnia sesja Rady Gminy Przykona miała swój wybitnie wzruszający moment. W trakcie obrad z samorządowcami pożegnał się, dziękując za współpracę, Grzegorz Pietrzak, który pełnił funkcję sołtysa Rogowa przez dwie dekady.

Grzegorz Pietrzak w ciągu ostatnich 20 lat był przez 12 lat sołtysem, a przez 8 sołtysem i radnym w jednej osobie. Były już sołtys zabrał głos podczas wolnych wniosków. – Termin mojego zebrania sołeckiego złożył się z  terminem sesji. Przyszedł czas, by pożegnać się już z tą polityką. Ja po prostu rezygnuję. Już nie będę startował. Nie chcę już być. Nie dlatego, że nie chcę służyć pomocą, ale dlatego, że po męsku postępuję i po prostu rezygnuję z dalszej działalności. Spędziłem tu z  wami 20 lat. 20 lat temu objąłem sołectwo. Zastałem tam 1,5 km asfaltu. Panie radny Rogowa, zostawiam panu piękne asfalty, wymieniony wodociąg, kanalizację, ponad hektarową działkę z w miarę ładną i wyposażoną świetlicą. Miejscowość jest oświetlona. Myślę, że nie straciłem tego czasu, który poświęciłem dla swego sołectwa i dla gminy. Ile mogłem, tyle pomagałem – mówił były sołtys, dziękując za wieloletnią pomoc wójtowi, radnym, no i pozostałym sołtysom.

reklama

AW

Podobne artykuły

W gminie Dobra podniosą opłaty za śmieci....

W gminie Dobra podniosą opłaty za śmieci. Powodem...

z wczoraj
Podziękowania i gratulacje dla strażaków...

Podziękowania i gratulacje dla strażaków podczas...

z wczoraj
Burmistrz Gebler z wotum zaufania i...

Burmistrz Gebler z wotum zaufania i absolutorium za...

24 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama