wtorek 07 lipca 2020

Estery, Kiry, Rudolfa

reklama

Całe rodziny bawiły się w Rogowie witając wakacje

Całe rodziny bawiły się w Rogowie witając wakacje
 

Nadeszło już lato, a w miniony weekend na dobre wystartował sezon urlopowy. Dobrym pomysłem na rozpoczęcie wakacji było pojawienie się na Pikniku Rodzinnym w Rogowie, do czego zachęcali Organizatorzy – Rada Sołecka Sołectwa Rogów, a także CKBP w Przykonie. Mieszkańcy nie pozostali głusi na owo zaproszenie i zebrali się w sobotnie popołudnie, by w gronie rodziny i przyjaciół dobrze się bawić.

Piknik odbył się w sobotę 27 czerwca. Na wszystkich zainteresowanych, którzy zjawili na terenie boiska położonego przy tamtejszej świetlicy wiejskiej, czekały różnorodne atrakcje. Szczególnie uradowane były dzieci, gdyż mogły brać udział w grach i zabawach, czy też wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach. O to, by najmłodsi nie nudzili się ani przez moment, zadbali profesjonalni animatorzy. Dzieciaki mogły też skorzystać z opcji pomalowania sobie twarzy, a każdy – duży czy mały imprezowicz – mógł też przejechać się bryczką. Nikt też nie myślał o uciekaniu do domu na podwieczorek, bo Organizatorzy z radnym Krzysztofem Dygasem i sołtysem Wojciechem Nowakowskim na czele zadbali o to, by dobrego (i co ważne – darmowego) jedzenia nie zabrakło. Pożywna zupa, kiełbaska i kaszanka z grilla, sałatki, pączki, wata cukrowa – było w czym wybierać.

reklama

Impreza nie mogłaby się odbyć, gdyby nie sponsorzy. Byli nimi: WLAN-DUDEX Piotr Dudek, WAPIS SC – Wiesława Piskuła i Andrzej Piskuła, ENERGO-TRANS-MET spółka jawna W. Ćwiek i Wspólnicy, P.P.H.U BOMARD Czesław Kędziora, AUTOTEST, ZAKŁAD MIĘSNY w Olszówce Stanisław Paszak, ZAKAŁD MIĘSNY Boleszczyn Ireneusz Kwiatkowski, ZAJAZD STAROPOLSKI w Olszówce Wioletta Dzieran, Burmistrz Miasta Uniejów - Józef Kaczmarek, PIEKERNIA CIASTKARNIA Wietrzyk Eugeniusz, MARKET JUBILAT Krzysztof Ogrodowczyk, Dyrektor CKBP Ewa Banasiak, ZAKŁAD PRODUKCJI i HANDLU ZESIUK Antoni Zesiuk, AMBRO TRANSPORT sp. z.o.o. Janusz Ambroziak,  WYTWÓRNIA BETONU TOWAROWEGO  Przykona ul. Przemysłowa 10, HURTOWNIA WAKO Witczak Władysław, WASYL-TRANS Mirosław Wasilewski, ANDREWEX Andrzej Opłatek, STAROSTWO POWIATOWE w TURKU, EKO ART Artur Felczak, FIGLOLAND Sala Zabaw dla dzieci.

AW

Podobne artykuły

Monitoring bocianów Gminy Przykona otwarty!

Monitoring bocianów Gminy Przykona otwarty!

z dzisiaj
Przekroczył prędkość o ponad 90 km/h i srogo...

Przekroczył prędkość o ponad 90 km/h i srogo tego...

2 lip.
Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej...

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w...

28 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama