Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

18°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Miłaczew bawił się mimo deszczowej aury

Miłaczew bawił się mimo deszczowej aury
 

Zmagania piłkarskie, konkursy dla dzieci, występy najmłodszych – takie atrakcje czekały w minioną sobotę na mieszkańców Miłaczewa i okolic. Osoby, które nie wystraszyły się burzowych chmur, świetnie bawiły się podczas IV Festynu Sportowo-Rekreacyjnego, zorganizowanego przez sołectwo Miłaczew oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie .

Nim festyn rozpoczął się na dobre, na boisku w Miłaczewie trwał piłkarski bój.  Przed południem wystartowały bowiem eliminacje gminne turnieju piłki nożnej "Orlik Polska 2015. W rywalizacji tej sukces odniosły Orły Durka, spychając na niższe miejsca klasyfikacji turniejowej Koronę Dziadowice, Oldboy Malanów i Apetito Eagles. Nieco później, o godz. 16:00, przyszedł czas na uroczyste otwarcie IV Festynu Sportowo-Rekreacyjnego, którego dokonała sołtys Genowefa Trzmielewska, a wśród zgromadzonych znaleźli się m.in. wójtowie Sławomir Prentczyński i Piotr Cyls, przewodniczący Rady Gminy - Andrzej Toms, radna Karolina Kolenda i radna powiatowa Zofia Gruszczyńska. Tuż potem wszyscy goście obejrzeli część artystyczną, na która złożyły się występy wokalne i taneczne. Na „Orliku” rozbrzmiewały dźwięki akordeonu, jak również takich piosenek, jak „Uptown funk”, „Chodzi kot” i „Jesteśmy jagódki, czarne jagódki”. Najmłodsi wzięli też udział w konkursach z nagrodami, a wszyscy mogli skosztować kiełbasek z grilla.

reklama

Sołtys Genowefa Trzmielewska dziękuje za pomoc w organizacji IV Festynu Sportowo-Rekreacyjnego sponsorom: radnej powiatowej Zofii Gruszczyńskiej, Marii i Józefowi Kubackim, Małgorzacie i Jerzemu Kubackim, Ewie i Krzysztofowi Ogrodowczykom, Albinie i Zdzisławowi Płóciennikom oraz Urszuli i Zbigniewowi Lamentom.

AW

Podobne artykuły

Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze...

Gospodynie z KGW Ewinów zapraszają na Festyn ze...

z wczoraj
Na festynie sportowym w Dobrej bawiły się...

Na festynie sportowym w Dobrej bawiły się dzieci,...

13 wrz.
Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co...

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co warto...

10 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama