piątek 27 listopada 2020

Franciszka, Kseni, Maksymiliana

reklama

Na Festynie Rodzinnym w Żeronicach bawić się będą całe familie

Na Festynie Rodzinnym w Żeronicach bawić się będą całe familie
 

Trudno o lepszą porę do integracji i spędzania czasu ze swoimi bliskimi, znajomymi i sąsiadami, niż lato. Wiedzą o tym doskonale mieszkańcy Żeronic w gminie Dobra, którzy w najbliższy weekend spotkają się na Festynie Rodzinnym.

Świętowanie rozpocznie sobotnia zabawa taneczna. Także w niedzielę działo się będzie naprawdę wiele. Wtedy to trwał będzie dzień otwarty w tamtejszym Środowiskowym Domu Samopomocy, a na nudę nie będzie mógł narzekać nikt, kto w godzinach popołudniowych pojawił się na placu przy remizie. Tam można będzie przekąsić wiejskie jadło, kiełbaskę z grilla, wypić „jasne z pianką” lub inny napój chłodzący. Na najmłodszych czekać będzie darmowa wata cukrowa i popcorn. Bez wątpienia ciekawym elementem wydarzenia będzie też loteria fantowa. Organizatorzy przygotowali ponadto rozmaite zabawy i konkursy z nagrodami. Szczególnie uradowane będą dzieciaki, gdyż one wyszaleją się wskakując - całkowicie za darmo - na dmuchany zamek czy zjeżdżalnię. Popołudnie wszystkim zebranym umili występ Orkiestry Dętej OSP Dobra-Żeronice.

reklama

Na Festyn Rodzinny zapraszają: Stowarzyszenie OSP Żeronice, Grupa Odnowy Wsi Żeronice, a także Środowiskowy Dom Samopomocy w Żeronicach.

AW

Na Festynie Rodzinnym w Żeronicach bawić się będą całe familie

Podobne artykuły

Gmina Dobra. Środowiskowy Dom Samopomocy w...

Gmina Dobra. Środowiskowy Dom Samopomocy w...

z dzisiaj
Ukradł nagrobek z cmentarza. Zuchwały złodziej...

Ukradł nagrobek z cmentarza. Zuchwały złodziej już w...

19 list.
Turniej Niepodległościowy o Puchar Starosty...

Turniej Niepodległościowy o Puchar Starosty Tureckiego

16 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama