Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Wróblina nie idzie na wybory! Droga dziurawa, to głosów nie będzie!

Wróblina nie idzie na wybory! Droga dziurawa, to głosów nie będzie!
 

Od lat bolączką mieszkańców gminy Tuliszków jest stan drogi wiodącej przez Wróblinę. Jest ona łatana i naprawiana, jednak co roku dziury pojawiają się na powrót. Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Tuliszkowie można było usłyszeć, że mieszkańcy Wróbliny deklarują, że w wyniku tej sytuacji nie zamierzają w jesiennych wyborach głosować na żadne partie polityczne. 

O drogowej bolączce mieszkańców przypominał Marek Zabłocki. – Na sesji w sierpniu zgłaszałem naprawę drogi powiatowej z Tuliszkowa do Smaszewa. Do tej pory nie ma ani efektu, ani odpowiedzi. Bardzo bym prosił, żeby pan burmistrz tam się dopukał się do tego powiatu naszego kochanego, żeby jakaś odpowiedź padła. Są tak duże dziury, że chyba w powiecie nie ma gorszej drogi – mówił wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Marek Zabłocki.

reklama

Mieszkańcy Wróbliny mówili, że protestują i nie idą na żadne wybory. Z powodu tych dziur. Tragedia. Tam slalomem trzeba jechać – wskazała podczas sesji sołtys Barbusińska.

Burmistrz Ciesielski poinformował uczestników obrad, że jest po kolejnych rozmowach z kierownikiem Zarządu Dróg Powiatowych Andrzejem Paruszewskim i został zapewniony, że ZDP będzie starało się uzupełnić ubytki w asfalcie. – Generalnie z naszej strony pisma są wysyłane o wykonanie takich czynności. Po tej sesji wyślemy kolejne pismo – mówił burmistrz.

AW

2
3
4

Podobne artykuły

W dni powszechne żniwowali, a w niedzielę...

W dni powszechne żniwowali, a w niedzielę rajdowali....

9 sierp.
We Wróblinie wymienią dach, a w Tuliszkowie...

We Wróblinie wymienią dach, a w Tuliszkowie...

1 sierp.
Wróblina: Nowa nawierzchnia drogi powiatowej i...

Wróblina: Nowa nawierzchnia drogi powiatowej i...

23-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama