poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Radni gratulowali posłowi, poseł dziękował radnym

Radni gratulowali posłowi, poseł dziękował radnym
 

Jeszcze do niedawna Ryszard Bartosik pojawiał się w sali im. Solidarności jako wicestarosta. W piątek 6 listopada Ryszard Bartosik wziął udział w sesji Rady Powiatu jako triumfator wyborów parlamentarnych, nasz reprezentant w Sejmie.  – Postaram się pracować i funkcjonować najlepiej, jak tylko potrafię. (…) Chciałem przeprosić wszystkich państwa, jeśli coś z mojej strony było kiedykolwiek nie tak, nie w porządku. Życzę wszystkim wszelkiej pomyślności, ale przede wszystkim powiatowi tureckiemu, aby nasz powiat się rozwijał – mówił podczas sesji poseł z Kowali Pańskich. 

Najpierw to radni złożyli Ryszardowi Bartosikowi gratulacje. – Życzę nowo wybranemu posłowi na tej nowej drodze parlamentarnej wielu sukcesów. Życzę także skutecznego rozwiązywania problemów mieszkańców nie tylko naszego powiatu, ale całego regionu i kraju. Myślę, że pan, jako wieloletni samorządowiec, nie zapomni o problemach samorządów, z którymi się borykamy, problemach gminnych, jak i powiatowych czy wojewódzkich – mówił przewodniczący Rady Powiatu.

reklama

Tadeusz Gebler i starosta Mariusz Seńko przekazali posłowi Ryszardowi Bartosikowi bukiet kwiatów i adres okolicznościowy. W chwilę później to „świeżo upieczony” parlamentarzysta podziękował za współpracę radnym powiatowym, urzędnikom, dyrektorom szkół i innych jednostek podległych Starostwu Powiatowemu.

Chciałbym podziękować za ten niespełna rok współpracy. Dla mnie to ważna chwila. Nie odbieram tego jako pożegnania. To przejście na kolejny etap mojej pracy. Dziękuję za życzenia. Powiat turecki zawsze będę miał na względzie. To tu wszystko się dla mnie zaczęło, tu wiele się nauczyłem. (…) Ten rok był dla mnie ważny. Był to rok spokojnej, wytężonej pracy – mówił Ryszard Bartosik.

Polityk PiS zaznaczył, że gratulacje są miłe, ale on myśli już o swoich obowiązkach. – Już mam to z tyłu głowy, już to widać, jakie będą obowiązki, jakie oczekiwania. Postaram się pracować i funkcjonować najlepiej, jak tylko potrafię – powiedział Ryszard Bartosik obiecując przy okazji, że będzie się pojawiał na sesjach Rady Powiatu, kiedy tylko będzie to możliwie.

AW

2
3
4
5
6
7

Podobne artykuły

List otwarty do posła Ryszarda Bartosika w...

List otwarty do posła Ryszarda Bartosika w sprawie...

24 wrz.
Listy do redakcji: Kompromitacja PiS i co my na to

Listy do redakcji: Kompromitacja PiS i co my na to

10 czerw.
Listy do redakcji: PiS w Turku nakręca kolejny...

Listy do redakcji: PiS w Turku nakręca kolejny...

9 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama