środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Podjęto decyzje w sprawach szpitala

Podjęto decyzje w sprawach szpitala
 

W dniu 25.11.2015 r. w Starostwie Powiatowym w Turku odbyło się posiedzenie Rady Społecznej SP ZOZ w Turku, której przewodniczył Starosta Turecki Mariusz Seńko.

Podczas posiedzenia członkowie rady podjęli 3 uchwały i zapoznali się z informacją o aktualnej sytuacji finansowej szpitala.

reklama

Najważniejszą kwestią posiedzenia było omówienie konieczności dostosowania pomieszczeń szpitalnych do wymogów rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26 czerwca 2012 r. w sprawie szczegółowych wymagań, jakim powinny odpowiadać pomieszczenia i urządzenia podmiotu wykonującego działalność leczniczą. Termin przedmiotowego zadania upływa z końcem 2017 roku.

W związku z powyższym zadecydowano, iż jako pierwszy zostanie przebudowany i dostosowany  Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

W trakcie realizacji jest także dokumentacja projektowa, która obejmuję przebudowę Oddziału Chirurgii i Oddziału Wewnętrznego szpitala w Turku.

reklama

Źródło: powiat.turek.pl

Podobne artykuły

Turkowscy przedsiębiorcy wspierają oddział...

Turkowscy przedsiębiorcy wspierają oddział dziecięcy...

25 mrz.
Nowy respirator już niedługo w turkowskim szpitalu

Nowy respirator już niedługo w turkowskim szpitalu

19 mrz.
Oświadczenie SP ZOZ w Turku. Szpital wstrzymuje...

Oświadczenie SP ZOZ w Turku. Szpital wstrzymuje...

29 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama