poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

SP ZOZ: Dyr Klecha chce, by pracownicy zrzekli się funduszu socjalnego

SP ZOZ: Dyr Klecha chce, by pracownicy zrzekli się funduszu socjalnego
 

Dziś na godz. 13:30, w salce konferencyjnej turkowskiego szpitala, odbyło się zebranie z pielęgniarkami i położnymi oraz pracownikami administracyjnymi SP ZOZ. Redakcja portalu Turek.net.pl dowiedziała się nieoficjalnie, że głównym powodem zebrania była próba namówienia personelu do rezygnacji z Funduszu Świadczeń Socjalnych na rok 2016. Media zostały wyproszone ze spotkania przez dyrektora.

Dzisiejsze spotkanie z pracownikami SP ZOZ w Turku miało być konsekwencją odmowy przewodniczących związków zawodowych na propozycję zawieszenia Funduszu Świądczeń Socjalnych.

reklama

Potrzebę zawieszenia FŚS dyrektor Dawid Klecha miał argumentować złą sytuacją finansową szpitala oraz przygotowaniami szpitala do modernizacji oddziałów. Pracownicy mają do jutra odpowiedzieć dyrektorowi, jakie jest ich stanowisko względem jego propozycji.

Zebranie miało miejsce w niewielkiej sali, która nie była w stanie pomieścić całkowitej ilości osób. Część personelu stała na zewnątrz korytarza. Według relacji osób uczestniczących w spotkaniu, miało ono niespokojny przebieg, a pracownicy wyrażali sprzeciw wobec propozycji.

Niestety, przedstawiciele redakcji nie zostali dopuszczeni do uczestniczenia w spotkaniu, ponieważ dyrektor szpitala, ściągając redaktorów na swój „dywanik”, oznajmił krótko, że to spotkanie wewnętrzne i nie życzy sobie na nim obecności mediów.

md

Podobne artykuły

Wideo: Ratownicy medyczni z SP ZOZ w Turku nie...

Wideo: Ratownicy medyczni z SP ZOZ w Turku nie...

26 lip.
Dziewięć nowych zakażeń i druga ofiara...

Dziewięć nowych zakażeń i druga ofiara koronawirusa...

11 lip.
Wiceminister zdrowia wizytował w Starostwie...

Wiceminister zdrowia wizytował w Starostwie...

9 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama