poniedziałek 06 lipca 2020

Dominiki, Jaropełka, Łucji

reklama

Andżelika Krzykacz walczy o tytuł Miss Polski

Młode, piękne, pełne blasku

Andżelika Krzykacz walczy o tytuł Miss Polski - foto: archiwum prywatne
foto: archiwum prywatne 

Dzisiejsza niedziela to wyczekiwane i najgorętsze wydarzenie w sezonie! Wielu mężczyzn zasiądzie z zainteresowaniem przed telewizorami, by obejrzeć piękne kobiety biorące udział w tej wieloletniej tradycji, walcząc o tytuł Miss Polski 2015. W tę niedziele każda żona proszona jest o zaakceptowanie męskich spojrzeń padających na zgrabne sylwetki modelek.

Gala Finałowa poprzedzona została piątkowym finałem międzynarodowego konkursu piękności Miss Supranational 2015, w którym, aż 82 kandydatki z całego świata walczyły o tytuł najpiękniejszej. Tym razem ten tytuł otrzymała piękna Miss Paragwaju, Stephanii Vasquez Stegman. Koronę wręczyła jej poprzednia Miss Supranational, pochodząca z Indii.Niestety, Adzie Sztajerowskiej, Miss Polski 2013 reprezentującej Polskę, nie udało się zdobyć tego zaszczytnego tytułu.

reklama

Finałowa gala Miss Polski w Krynicy-Zdrój do, której od dawna przygotowywała się nasza faworytka Andżelika Krzykacz, to koronacja najpiękniejszej Polki - Miss Polski 2015 pod hasłem #KoronaJestTylkoJedna.

28 listopada Andżelika dojechała w zakątki Małopolski, a dokładnie do Krynicy - Zdrój gdzie odbyło się zgrupowanie tegorocznych Miss. Od tego dnia, przez 9 dni, aż do dziś , trwały próby choreograficzne i przymiarki 6 finałowych strojów oraz kreacji ślubnych i wieczorowych. Był to dla Andżeliki czas wymagający dużego zaangażowania . Dziewczyny od rana do nocy trenowały choreografię, by wszystko przebiegło jak najlepiej. Poza ciągłymi przygotowaniami i próbami choreograficznymi, Andżelika miała również przyjemne chwile - zwiedzała zakątki pięknej i mroźnej Krynicy - Zdrój, spędziła prawdziwie góralski wieczór andrzejkowy, a także mikołajkową noc pełną niespodzianek.

30 listopada biuro Miss Polski oficjalnie podarowało jej numerek 24 z którym wystąpi na Gali Finałowej. Jak podała na swoim funpage'u, Andżelika w żadnym etapie tej przygody nie odczuła rywalizacji. Czy ta sama subtelność i łagodne usposobienie wśród tych pięknych, młodych kobiet obecne będą także dziś, tuż przed Galą Finałową Miss?

reklama

Oglądając dziś wieczorem kanał Polsat o godz. 20:00 będziemy mogli towarzyszyć Andżelice przed telewizorami, trzymając za nią mocno kciuki!

Gracjan Oblizajek

Podobne artykuły

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W...

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W akcji...

1 lip.
Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w...

25 czerw.
Rządowe wsparcie dla Klubu Seniora i budowy...

Rządowe wsparcie dla Klubu Seniora i budowy żłobka w...

12 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama