czwartek 13 grudnia 2018

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

Andżelika Miss Polski Fanów 2015!

Andżelika Miss Polski Fanów 2015! - foto:
foto: "Miss Polski" na facebook.com 

Ileż to razy lokalni internauci mieli okazję zobaczyć Andżelikę Krzykacz na łamach Turek.net.pl, obserwując relacje z zawodów sportowych czy uroczystości szkolnych? Dziś śledzić będziemy poczynania Andżeliki wraz z milionami Polaków, obserwując w Polsacie Finał Miss Polski 2015. Warto mocno ściskać kciuki – wszakże piękna mieszkanka Dobrej właśnie otrzymała ważny tytuł!

Przed kandydatkami na Miss wielkie emocje czyli niedzielna gala finałowa. Stres na pewno musi dawać się we znaki dziewczynom, ale póki co mikołajkowy poranek rozpoczął się dla pięknych pań bardzo miło. Były prezenty, był świąteczny klimat. Stało się też jasne, do kogo najbardziej wzdychają internauci. Poznaliśmy już zdobywczynie tytułów komplementarnych i tak oto m.in. Miss Polski Fanów 2015 została Andżelika Krzykacz. Młoda mieszkanka naszego powiatu uzyskała prawie 7 100 „lajków” i pokonała swoje koleżanki.

reklama

To jeszcze nie wszystko. O tym, że Andżelika cieszy się dużym poparciem obserwatorów konkursu, świadczy inna rywalizacja. Zakończyło się wszakże głosowanie internetowe na WP.PL. Miss Polski Wirtualna Polska 2015 została Aleksandra Olszewska, a trzecie miejsce zajęła właśnie Andżelika Krzykacz.

AW
foto: "Miss Polski" na facebook.com 

Podobne artykuły

Piękna Agata walczyła o koronę Wielkopolskiej Miss

Piękna Agata walczyła o koronę Wielkopolskiej Miss

26 czerw.
Agata Stodzierz z Brudzewa zostanie...

Agata Stodzierz z Brudzewa zostanie Wielkopolską...

12 czerw.
Agata zostanie Miss Publiczności Ziemi Łódzkiej?

Agata zostanie Miss Publiczności Ziemi Łódzkiej?

12 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama