wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

22°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Tuliszków: Kolędowali w przedszkolu, okazując serce i chęć pomocy

Tuliszków: Kolędowali w przedszkolu, okazując serce i chęć pomocy
 

W sobotę 19 grudnia sala Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie wypełniła się po brzegi publicznością. Odbył się tam charytatywny koncert „Wigilijna Cegiełka”, który połączony został z kiermaszem bożonarodzeniowym.

Razem możemy zdziałać więcej. Razem możemy pomóc ratować to, co najważniejsze - zdrowie i ludzkie życie. Wasza obecność tutaj to dowód na to, że chcemy pomóc tym, dla których życie napisało trochę inny scenariusz. Tym koncertem pragniemy pomóc Michalinie i Frankowi oraz ich rodzicom w dalszym leczeniu, a państwu sprawić odrobinę przyjemności. Niech mottem dzisiejszego spotkania będą słowa małego księcia „Dobrze widzi się tylko sercem, zaś właściwą jego miarą jest miłość  – mówiła do wszystkich zebranych dyrektor Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie, Marianna Skubiszewska.

reklama

Sposobów na wsparcie Michaliny i Franka było kilka. Goście wydarzenia już po przekroczeniu progu przedszkola mogli podziwiać świąteczne ozdoby, które oczywiście można było zakupić, przy okazji spełniając dobry uczynek. Piękne bombki, mini-choineczki, stroiki, pierniki – asortyment był naprawdę różnorodny. Mieszkańcy Tuliszkowa i okolic udowodnili, że nie są chytrusami, chętnie kupując bilety-cegiełki na bożonarodzeniowy koncert. W trakcie występu publiczność wysłuchała kolęd i pastorałek w wykonaniu przedszkolaków, Tulibabek, Tulinutek oraz osób tworzących Akademię Wokalno-Sceniczną J. Gogulskiej.

AW

Podobne artykuły

Rajd rowerowy

Rajd rowerowy "Kilka sołectw - jedna gmina". Kolejna...

z wczoraj
Umowa na kino w Tuliszkowie podpisana

Umowa na kino w Tuliszkowie podpisana

25 lip.
Muzyczna uczta na inaugurację kolejnej odsłony...

Muzyczna uczta na inaugurację kolejnej odsłony...

12 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama