Referendum odwoławcze RM w Tuliszkowie już w niedzielę!

sobota 07 grudnia 2019

Agaty, Dalii, Sobiesława

reklama

Jasełka przedszkolaków ze Słodkowa

Jasełka przedszkolaków ze Słodkowa
 

W okresie przedświątecznym dzieci z Przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słodkowie zaprosiły swoje rodziny na przedstawienie jasełkowe. Jasełka to jeden z wielu świątecznych zwyczajów kultywowany w naszym przedszkolu.

Tegoroczne Jasełka odbyły się 22 grudnia w godzinach popołudniowych na hali sportowej w Słodkowie. W uroczystości brały udział wszystkie przedszkolaki, a więc 5 grup przedszkolnych. Wystąpiły one przed swoimi rodzicami, dziadkami, rodzeństwem oraz zaproszonymi gośćmi Dyrektorem Tomaszem Kościankowskim, Panią v-ce dyrektor Anną Olek i przewodniczącą Rady Rodziców Agnieszką Dębowską .

reklama

Dzieci zaprezentowały swoje występy dopasowane do wieku. Grupa 3 latków i 4 latków zaprezentowała się w wierszykach i pląsach, grupa 5 latków w tańcu, piosenkach i krótkiej inscenizacji o Mikołaju, a dwie najstarsze grupy przedstawiły historię związaną z narodzinami Pana Jezusa.

Uroczystość ta miała  magiczny nastrój poprzez pięknie przygotowaną scenerię oraz stroje aktorów. Występy dzieci dostarczyły widzom wiele wrażeń i wzruszeń.

Na koniec nie mogło zabraknąć wyczekiwanego przez dzieci gościa czyli  św. Mikołaja, który przyniósł dla każdego dziecka paczkę ze słodyczami.

reklama

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Kiermasz Bożonarodzeniowy z LGD Tur tym razem w...

Kiermasz Bożonarodzeniowy z LGD Tur tym razem w...

14 list.
Słodków: Turniej Old Boy o puchar Wójta Gminy...

Słodków: Turniej Old Boy o puchar Wójta Gminy Turek

18 paźd.
Wideo: Pożar na składowisku odpadów w...

Wideo: Pożar na składowisku odpadów w Słodkowie....

19 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama