sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Sołtys apeluje: Dajmy się dzieciom wyspać! No ludzie kochani

Sołtys apeluje: Dajmy się dzieciom wyspać!  No ludzie kochani
 

W wielu gminach pojawiają się głosy, że dowozy szkolne mogłyby być lepiej organizowane, a dzieci nie wstawałyby skoro świt lub krócej czekały na powrót do domu. Tego rodzaju narzekania usłyszeć można było także podczas ostatniej sesji Rady Gminy Władysławów.

Głos w sprawie zabrał sołtys Tadeusz Lewandowski. – Taką sprawę mam. Do szkoły dzieci sześcioletnie o godz. 6:00 rano wstawają, żeby zdążyć do szkoły na 8:00, tak? Takie dziecko nie mogłoby wstać później? O 6:00 musi wstać? No o 7:00 już jest autobus – mówił samorządowiec z Międzylesia.

reklama

Sołtys zaznaczył, iż wie, że teoretycznie nie ma pieniędzy na dodatkowy autobus, ale z drugiej strony władze gminy mogłyby wyszukać środki choćby na jakiegoś mikrobusa. – To jest za wcześnie. No i zajedzie niektóre dziecko po 7:00, potem godzinę prawie czeka to dziecko. Przecież to za maluchy są. No ludzie kochani – przekonywał sołtys.

AW

Podobne artykuły

Wideo: Wypadek autobusu z dziećmi w Kaczkach...

Wideo: Wypadek autobusu z dziećmi w Kaczkach...

11 lt.
Pijany kierowca prowadził autobus szkolny....

Pijany kierowca prowadził autobus szkolny....

29-11-2018
Władysławów: Pożegnali wójta Zająca. Radni też...

Władysławów: Pożegnali wójta Zająca. Radni też...

06-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama