środa 13 listopada 2019

Arkadii, Krystyna, Stanisławy

reklama
Wzorek

Zostań Miss Dni Malanowa! Piękne panie poszukiwane

Zostań Miss Dni Malanowa! Piękne panie poszukiwane - foto: freeimages.com / Lukáš Patkaň
foto: freeimages.com / Lukáš Patkaň 

Jesteś odważna, przebojowa? Jesteś mieszkanką gminy Malanów? Weź udział w wyborach Miss Dni Malanowa - tak panie do spróbowania swych sił w konkursie piękności zachęcają Organizatorzy czyli Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie i Salon Fryzjerski „Trendy” w Malanowie. Przedstawicielki płci pięknej mogą zgłosić chęć udziału do dnia 10 kwietnia.

Kto może zostać Miss Dni Malanowa? Praktycznie każda urodziwa mieszkanka tejże gminy. Nie musi być to wcale panna. Równie dobrze po ten tytuł może sięgnąć zamężna mama kilkorga dzieci. Niekoniecznie trzeba mieć też ukończone 18 lat, ale wtedy wymagana jest pisemna zgoda rodziców na wzięcie udziału w wyborach.

reklama

Kandydatkom na pewno przyda się odwaga. Wszakże konkurs zostanie przeprowadzony podczas XIII Dni Malanowa i będzie go obserwowała niemała publiczność. Panie kilka razy pojawią się na scenie - w strojach codziennych (spodnie jeans i koszula), w strojach sportowych lub bikini, w sukienkach wieczorowych. Potem przyjdzie czas na wyniki i okaże się, kto zostanie Miss Dni Malanowa 2016, Wicemiss Dni Malanowa 2016, Miss Publiczności. Rywalizacja w sieci wyłoni Miss Internautów.

Panie zainteresowane konkursem powinny złożyć pisemne zgłoszenia w Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie lub dostarczyć je do Salonu Fryzjerskiego Trendy w Malanowie. Regulamin i Karta zgłoszenia do pobrania na www.ckis.malanow.pl.

AW
Źródło: www.ckis.malanow.pl

Zostań Miss Dni Malanowa! Piękne panie poszukiwane

Podobne artykuły

Malanów uczcił 101 Rocznicę Odzyskania...

Malanów uczcił 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości

z wczoraj
Powiat Turecki rozpoczyna inwestycję drogową z...

Powiat Turecki rozpoczyna inwestycję drogową z...

8 list.
Słyszałeś? Reaguj, pamiętaj! - akcja...

Słyszałeś? Reaguj, pamiętaj! - akcja profilaktyczna...

30 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama