niedziela 17 stycznia 2021

Antoniego, Henryki, Mariana

reklama

Dzięki pomocy i wsparciu OSP Gadowskie Holendry wróciła do formy

Dzięki pomocy i wsparciu OSP Gadowskie Holendry wróciła do formy - foto: Facebook OSP Gadowskie Holendry
foto: Facebook OSP Gadowskie Holendry 

Zimową porą w nocy z 6 na 7 stycznia remiza w Gadowskich Holendrach padła ofiarą bezwzględnych złodziei, którym przez myśl nie przeszło jak paskudną krzywdę wyrządzają młodym i mocno zaangażowanym druhom. Oprócz skradzionego sprzętu i zniszczeń dokonanych przez złodziejaszków, ucierpiała również ich wiara w uczciwość ludzi. Na szczęście historia ta doczekała się szczęśliwego happy endu.

We wtorek na facebookowej stronie OSP Gadowskie Holendry druhowie wstawili informację o uzyskanej pomocy od kilku osób i firm. Między innymi dzięki działaniom medialnym naszego portalu wiele osób mogło poznać tę przykrą historię, która spotkała tak dojrzałych i odpowiedzialnych młodych druhów i okazać im wsparcie. Jednostka uzyskała wsparcie od Michała Bachorza z Agencji Public Relations PR4You, firmy JENOX Akumulatory sp. z o.o. p. Mariusz Dymka, firmy WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.PL p. Katarzyna Świderska i firmy BRAMS Artur Tamborski.

reklama

Dzięki otrzymanej pomocy jednostce udało się usunąć część strat jakie miały miejsce po włamaniu do ich garażu. Na szczęście dziś możecie zobaczyć o wiele przyjemniejsze zdjęcia niż te sprzed kilku miesięcy.

go

Podobne artykuły

Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

Wideo: Kolejne nominacje i kolejne pompki. W...

05-06-2020
Nasza historia: Historia Ochotniczej Straży...

Nasza historia: Historia Ochotniczej Straży Pożarnej...

04-05-2020
32-latek podejrzany o 5 włamań zatrzymany....

32-latek podejrzany o 5 włamań zatrzymany. Grozi mu...

20-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama