piątek 23 lipca 2021

Sławy, Sławosza, Żelisławy

20°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Młyniska: Dobry plan czyli strzelali do "Kaczek"

Młyniska: Dobry plan czyli strzelali do
 

Dobry plan to taki, w którym znajdujemy czas na wszystko, czyli: obowiązki, naukę, czas dla rodziny, przyjaciół, realizację swojego hobby oraz zabawę, więc ciężko nam w życiu go znaleźć. Uczniowie z ZSR CKP w Kaczkach Średnich jednak to potrafią. Po doskonałych wynikach egzaminów zawodowych w sesji styczeń-luty 2016, które w dniu 30 marca ucieszyły aż 80,9 % zdających, przyszedł czas na odpoczynek i zasłużoną nagrodę. W sobotę 2 kwietnia grupa ponad 30 osób, w tym uczniów i nauczycieli z naszej szkoły, integrowała się na polu bitwy w miejscowości Młyniska (gm. Przykona).

Zdecydowanie „Dobry plan” był konieczny, aby pokonać przeciwników w paintball’owych zmaganiach. Dobra strategia, umiejętność przewidywania, sprawność fizyczna, celne oko, pomagały przetrwać na polu bitwy do samego końca. Najbardziej liczyła się oczywiście dobra zabawa i integracja. Inicjatorami spotkania integracyjnego uczniów i nauczycieli, byli uczniowie klas maturalnych, a głównym organizatorem, który „spiął” całą imprezę, był kolega Piotr Wielgus. Niepisanym trofeum paintball’owej bitwy było „ustrzelenie” dyrekcji szkoły w osobach: dyrektora Krzysztofa Świerka oraz wicedyrektor Katarzyny Grzelakowskiej. Po zmaganiach na polu paintball’owej bitwy przyszedł czas na wspólne ognisko i dalszą integrację szkolnej społeczności.

reklama

materiał prasowy ZSR CKP

Podobne artykuły

443 zdało, 148 nie zdało. Maturzyści poznali...

443 zdało, 148 nie zdało. Maturzyści poznali wyniki...

6 lip.
W ZSR podsumowali realizację projektu WRPO

W ZSR podsumowali realizację projektu WRPO

1 lip.
Tragiczny wypadek w Kaczkach Średnich. Nie żyje...

Tragiczny wypadek w Kaczkach Średnich. Nie żyje...

29 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama