Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko.

niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Młyniska: Dobry plan czyli strzelali do "Kaczek"

Młyniska: Dobry plan czyli strzelali do
 

Dobry plan to taki, w którym znajdujemy czas na wszystko, czyli: obowiązki, naukę, czas dla rodziny, przyjaciół, realizację swojego hobby oraz zabawę, więc ciężko nam w życiu go znaleźć. Uczniowie z ZSR CKP w Kaczkach Średnich jednak to potrafią. Po doskonałych wynikach egzaminów zawodowych w sesji styczeń-luty 2016, które w dniu 30 marca ucieszyły aż 80,9 % zdających, przyszedł czas na odpoczynek i zasłużoną nagrodę. W sobotę 2 kwietnia grupa ponad 30 osób, w tym uczniów i nauczycieli z naszej szkoły, integrowała się na polu bitwy w miejscowości Młyniska (gm. Przykona).

Zdecydowanie „Dobry plan” był konieczny, aby pokonać przeciwników w paintball’owych zmaganiach. Dobra strategia, umiejętność przewidywania, sprawność fizyczna, celne oko, pomagały przetrwać na polu bitwy do samego końca. Najbardziej liczyła się oczywiście dobra zabawa i integracja. Inicjatorami spotkania integracyjnego uczniów i nauczycieli, byli uczniowie klas maturalnych, a głównym organizatorem, który „spiął” całą imprezę, był kolega Piotr Wielgus. Niepisanym trofeum paintball’owej bitwy było „ustrzelenie” dyrekcji szkoły w osobach: dyrektora Krzysztofa Świerka oraz wicedyrektor Katarzyny Grzelakowskiej. Po zmaganiach na polu paintball’owej bitwy przyszedł czas na wspólne ognisko i dalszą integrację szkolnej społeczności.

reklama

materiał prasowy ZSR CKP

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Podobne artykuły

Panowie do garów, a panie do kwiatów! Wielka...

Panowie do garów, a panie do kwiatów! Wielka...

22 maj.
Wielki come back! Majówka Powiatu Tureckiego w...

Wielki come back! Majówka Powiatu Tureckiego w...

17 maj.
Maturzyści z powiatu tureckiego zakończyli...

Maturzyści z powiatu tureckiego zakończyli naukę w...

30 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama