czwartek 29 lipca 2021

Marty, Konstantego, Olafa

20°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: Woda nie zdrożała, ścieki też bez zmian

Malanów: Woda nie zdrożała, ścieki też bez zmian - foto: freeimages.com / Peter E
foto: freeimages.com / Peter E  

W środę 27 kwietnia odbyła się XVIII sesja Rady Gminy Malanów. W jej trakcie tamtejsi radni musieli zająć się podjęciem uchwał, dotyczących wysokości taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i  odprowadzenie ścieków.

Tak oto jeśli chodzi o wodę, to mieszkańców gm. Malanów nie dotknie wzrost opłat. Dzięki nowej uchwale stawka za pobór 1m3 wody wciąż wynosić będzie od 1 lipca dla odbiorców indywidualnych 2,75 zł + VAT czyli 2,97 zł, a dla odbiorców przemysłowych 2,77 zł + VAT, co daje 2,99 zł. Opłata abonamentowa za wodomierz lub urządzenie pomiarowe za 1 miesiąc wciąż mieć będzie wysokość 4,65 zł.

reklama

Woda nie zdrożała, nie zdrożały i ścieki. Opłaty za zbiorowe odprowadzanie ścieków do kanalizacji sanitarnej wciąż wynosić będą dla gospodarstw domowych 3,69 zł / m3 + VAT czyli 3,99 zł.  Nie zmieniła się też wysokość opłat pobieranych od firm przemysłowych i usługowych za wprowadzenie do sieci 1 m3 ścieków. Dotychczas było to 4,13 zł + VAT czyli 4,46 zł i tak też pozostało. Stawka za przyłączenie do urządzeń kanalizacyjnych to 34,99 zł.

AW

 

Podobne artykuły

Druhowie z OSP Turek wspierają zwierzęta w...

Druhowie z OSP Turek wspierają zwierzęta w...

5 lip.
Jak tanio ogrodzić działkę budowlaną?

Jak tanio ogrodzić działkę budowlaną?

26 czerw.
Awaria wodociagu w Turku. Utrudnienia w...

Awaria wodociagu w Turku. Utrudnienia w dostawie...

16 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama