sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Tokary: XVI Gminny Przegląd Twórczości Dziecięcej

Tokary: XVI Gminny Przegląd Twórczości Dziecięcej
 

W dniu 12 maja wielu rodziców oderwało się od swoich codziennych zajęć i udało się do remizy w Tokarach. Tam odbywał się XVI Gminny Przegląd Twórczości Dziecięcej, zorganizowany przez Oddział Przedszkolny działający przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tokarach Pierwszych.

Widzowie mieli co podziwiać i nikt nie mógł narzekać na nudę, ponieważ występy były naprawdę różnorodne. Na taniec postawili milusińscy z Oddziału Przedszkolnego przy Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kawęczynie. Dzieci zaprezentowały się przy muzyce wielkiej gwiazdy muzyki z Azji czyli PSY i jego słynnym „Gangnam Style”. Egzotycznie było też, gdy na scenie pojawili się gospodarze imprezy. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tokarach Pierwszych zabrały widzów w podróż po dalekich krainach, dzięki inscenizacji „Morskie opowieści”.

Gdy jedni bujali na falach, inni bujali w obłokach. Mowa o najmłodszych z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. pułkownika pilota Stanisława Jakuba Skarżyńskiego w Skarżynie. Dzieci zaprezentowały się w przedstawieniu „Motyle”. Na jeszcze inną wyprawę, do „Kasztanowego Miasta”, zaprosili widownię młodzi aktorzy z Przedszkola Gminnego „Kasztanowe Ludki” w Kowalach Pańskich.

reklama

Na zakończenie wszystkich występów swoje umiejętności zaprezentowały też Tokarskie Mini Mażoretki, ćwiczące pod okiem Renaty Piontkowskiej, a Jury udało się na obrady. Skoro młodzi aktorzy, tancerze i wokaliści dali z siebie wszystko, rezultat obrad mógł być tylko jeden. Wszystkie przedszkolaki zajęły ex aequo pierwsze miejsce.

AW

Podobne artykuły

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

17 lip.
Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

9 mrz.
Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm....

Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm....

5 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama