Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

18°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Władysławów: Dyrektor Maciejewska dalej dyrektorem ZS

Władysławów: Dyrektor Maciejewska dalej dyrektorem ZS - foto: www.wladyslawow.pl
foto: www.wladyslawow.pl 

We Władysławowie trwał do niedawna proces wyłonienia dyrektora Zespołu Szkół. Funkcję tę w dalszym ciągu sprawować będzie dotychczasowa p.o. dyrektora - Urszula Maria Maciejewska.

Gwoli przypomnienia – nie tak dawno temu placówki oświatowe we Władysławowie funkcjonowały oddzielnie. Postanowiono jednak, że Szkoła Podstawowa i Gimnazjum powinny zostać scalone w Zespół Szkół. Ostatecznie podczas sesji w czerwcu 2015 roku 10 radnych opowiedziało się za projektem uchwały w sprawie utworzenia Zespołu Szkół, 3 było przeciw, 1 osoba wstrzymała się od głosu. W tym roku pojawiło się pytanie, kto przez najbliższe lata będzie dyrektorował w Zespole Szkół? W dniu 22 kwietnia wójt Krzysztof Zając wydał zarządzenie, powołujące Komisję Konkursową.

reklama

Posiedzenie Komisji, dotyczące rozstrzygnięcia postępowania, odbyło się w ubiegłym tygodniu. Osoby w niej zasiadające nie miały trudnego wyboru, ponieważ swoją chęć udziału w konkursie zgłosiła tylko jedna osoba. Dotychczasowa p.o dyrektora Zespołu Szkół przedstawiła swój plan działania na najbliższe lata i wizję funkcjonowania szkoły, co spotkało się z akceptacją Komisji, a także wójta Krzysztofa Zająca.

AW

 

Podobne artykuły

Piknik Szczepienny w Chylinie. Będą atrakcje...

Piknik Szczepienny w Chylinie. Będą atrakcje dla...

z dzisiaj
Bartosz Stachowiak ponownie dyrektorem Muzeum

Bartosz Stachowiak ponownie dyrektorem Muzeum

14 wrz.
Gmina Władysławów wśród liderów szczepień w...

Gmina Władysławów wśród liderów szczepień w powiecie...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama