poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Charytatywnie dla Filipka

Charytatywnie dla Filipka
 

Już w najbliższy poniedziałek – 6 czerwca odbędzie się wyjątkowy koncert. Pracownicy Szkoły Podstawowej im. Alfreda Delonga w Kunach (gm. Władysławów) zapraszają serdecznie do wsparcia Akcji Charytatywnej: „ZBIERAMY DLA FILIPA” i udziału w tym wydarzeniu.

Filip jest uczniem I klasy. 3 lata temu zdiagnozowano u niego złośliwego guza mózgu wieku dziecięcego – guza móżdżku medulloblastoma IV stopnia. Z długiej walki, którą stoczyła jego rodzina z tą trudną w leczeniu chorobą udało im się wyjść! Filip jest już zdrowym, wesołym chłopcem, jednak teraz bardzo potrzebuje naszej pomocy. Niezbędne są bowiem środki na intensywną i kosztowną rehabilitację oraz na zajęcia logopedyczne, ponieważ leczenie chłopca spowodowało szereg dysfunkcji uniemożliwiających mu normalne funkcjonowanie wśród rówieśników. Nie bądźmy więc obojętni i pomóżmy mu wrócić do normalności!

reklama

W pomoc dla Filipa zaangażowało się bardzo wiele osób, które postanowiły wspólnie zorganizować dla niego koncert. Jego formuła zakłada dwie części – w pierwszej z nich pojawi się gość specjalny – Justyna Majkowska – piosenkarka, była wokalistka zespołu Ich Troje, która chętnie zgodziła się wystąpić, by pomóc Filipowi. Podczas koncertu Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Będzie można spróbować na przykład wyśmienitych wypieków przygotowanych przez zaangażowanych mieszkańców lokalnej społeczności. W trakcie koncertu odbędzie się również licytacja pięknych przedmiotów rękodzieła artystycznego, w tym obrazów, rzeźb i innych, przekazanych przez mieszkańców gminy Władysławów, ale nie tylko.

Udział w koncercie charytatywnym może pomóc zmienić życie Filipa na lepsze! Niech połączy nas miłość do muzyki i chęć niesienia pomocy tym, którzy muszą mierzyć się z rakiem i jego skutkami! Cały dochód z koncertu przeznaczony zostanie na pomoc Filipowi. Serdecznie zapraszamy!

Data: 6 czerwca 2016 r.

reklama

Godzina: 17.00

Miejsce: Sala Gimnastyczna, Szkoła Podstawowa w Kunach


 

materiał prasowy

Podobne artykuły

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

17 lip.
Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

9 mrz.
Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm....

Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm....

5 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama