sobota 23 stycznia 2021

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Kolnica: Cliver uświetni Festyn Rodzinny

Kolnica: Cliver uświetni Festyn Rodzinny
 

W niedzielę 5 czerwca w parku przy GOK Wozownia w Kolnicy odbędzie się Festyn Rodzinny, który zapewni rozrywkę gościom dużym i małym. Gwiazdą imprezy będzie grupa Cliver, która da koncert o godz. 18:00.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14:00, jednak już przed południem dziać się będzie wiele ciekawego. Otóż o godz. 10:30 rozpocznie się XI Integracyjny Rajd „O Uśmiech Dziecka”. Po południu rodzice i dzieci, dziadkowie i wnukowie powinni zjawić się w pobliżu Wozowni. Będzie tam można podziwiać koncerty zespołów instrumentalnych, jak również obejrzeć pokaz w wykonaniu strażaków OSP Brudzew.

reklama

Żadne dziecko nie będzie narzekało na nudę. Kącik kreatywnej twórczości, dmuchańce, malowanie twarzy, bańki mydlane, konkursy i zabawy, tańce – jak widać darmowych atrakcji dla milusińskich nie zabraknie.

reklama

Patronat nad imprezą objął portal Turek.net.pl.

Kolnica: Cliver uświetni Festyn Rodzinny

Podobne artykuły

Skromnie ale radośnie turkowianie powitali w...

Skromnie ale radośnie turkowianie powitali w rynku...

01-01-2020
Tradycyjnie i z rozmachem dożynkowe święto w...

Tradycyjnie i z rozmachem dożynkowe święto w gminie...

25-08-2019
Już w czwartek pobiegnij w Biegu Turku - Cursus...

Już w czwartek pobiegnij w Biegu Turku - Cursus...

14-08-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama