sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Kuny: Dla Filipka zebrali ponad 10 000 zł

Kuny: Dla Filipka zebrali ponad 10 000 zł - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Podczas wczorajszego charytatywnego koncertu zorganizowanego dla Filipka przez pracowników Szkoły Podstawowej im. Alfreda Delonga w Kunach (gm. Władysławów) udało się zebrać ponad 10 000 zł!

Filip jest uczniem I klasy. 3 lata temu zdiagnozowano u niego złośliwego guza mózgu wieku dziecięcego. Z długiej walki, którą stoczyła jego rodzina z tą trudną w leczeniu chorobą udało im się wyjść! Filip jest już zdrowym, wesołym chłopcem, jednak teraz bardzo potrzebuje naszej pomocy. Niezbędne są bowiem środki na intensywną i kosztowną rehabilitację oraz na zajęcia logopedyczne, ponieważ leczenie chłopca spowodowało szereg dysfunkcji uniemożliwiających mu normalne funkcjonowanie wśród rówieśników.

reklama

We wczorajszą pomoc dla Filipa zaangażowało się bardzo wiele osób, które postanowiły wspólnie zorganizować dla niego koncert. Chęć pomocy zadeklarowała również Justyna Majkowska – piosenkarka, była wokalistka zespołu Ich Troje.

Podczas koncertu Organizatorzy zorganizowali wiele atrakcji. Można było spróbować na przykład wyśmienitych wypieków przygotowanych przez zaangażowanych mieszkańców lokalnej społeczności. W trakcie koncertu odbyła się również licytacja pięknych przedmiotów rękodzieła artystycznego, w tym obrazów, rzeźb i innych, przekazanych przez mieszkańców gminy Władysławów, ale nie tylko.

Podobne artykuły

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

Usta milczą, dusza śpiewa - wyjątkowy koncert...

17 lip.
Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

Wyjątkowo pomysłowy Dzień Kobiet i Mężczyzn w...

9 mrz.
Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm....

Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm....

5 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama