Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

czwartek 04 czerwca 2020

Christy, Helgi, Karola

reklama

Boks, Wicher, quady i disco czyli XXV Dni Dobrej

Boks, Wicher, quady i disco czyli XXV Dni Dobrej
 

Już w najbliższy weekend 18-19 czerwca bawimy się podczas jubileuszowych XXV Dni Dobrej. Obchody uświetni wydarzenie, jakie nie zdarza się w naszym powiecie – wyjątkowa gala DOBRA BOXING NIGHT, w trakcie której w walce wieczoru zaprezentuje się Mistrz Polski Kamil Gardzielik.

XXV Dni Dobrej rozpoczną się bardzo wcześnie. O godz. 5:30 przy stawie w parku miejskim w Dobrej wystartują zawody wędkarskie. Także w sobotni ranek na strzelnicy w Golimówce odbędą się zawody strzeleckie. Niemałą atrakcją będzie to, co przygotowuje dla nas Grupa Rekonstrukcji Historycznej ALLENSTEIN. Mowa o inscenizacji potyczki pomiędzy wojskami WH i RKKA w 1944r. W samo południe będzie można podziwiać pokaz jazdy przeprawowej na quadach.

 

reklama

Współpraca władz gminy i MGLKS Wicher zaowocuje szeregiem atrakcji. Osoby, będące we władzach klubu, dołożyły starań, by wspomniana inscenizacja militarna mogła się odbyć, by stworzyć wielką atrakcję dla fanów sporów walki, ale nie tylko. Będą też bardziej „tradycyjne” sportowe działania. Właśnie w sobotę walka trwać będzie na boisku w Dobrej, bo oto o godz. 17:00, w ostatnim meczu w tym sezonie, Wicher zmierzy się z Kasztelanią Brudzew. Meczowi towarzyszyć będzie festyn rekreacyjny z atrakcjami dla całych rodzin. Te właśnie klubowe wydarzenia stały się także częścią Dni Dobrej. Znajdzie się też coś dla fanów muzyki. Wieczorem na wyspie w parku wystąpią zespoły Konkret i Impuls.  

Niedzielne obchody XXV Dni Dobrej rozpocznie o godz. 11.15 Msza Święta, odprawiona w intencji mieszkańców Gminy Dobra. Później, około godz. 16:30, przez ulicami Dobrej przejedzie motocyklowa parada, zorganizowana dzięki Tureckiej Grupie Motocyklowej MOTUR. Najwięcej emocji dostarczy nam jednak to, co wydarzy się w hali sportowej. Mowa oczywiście o gali DOBRA BOXING NIGHT, która rozpocznie się o godz. 17:00. Podziwiać będziemy z zapartym tchem walki zawodników Klubu Sportowego Copacabana Konin i fighterów z Kalisza i Szamotuł, walki seniorów oraz dziewczyn - brązowych medalistek Mistrzostw Polski. W walce wieczoru pojawi się oczywiście Kamil Gardzielik - Mistrz Polski!

reklama

Świętowanie zakończy zabawa taneczna.

Kamil Gardzielik pojawił się też na seminarium MMA w Dobrej. Przypominamy naszą relację


 

Boks, Wicher, quady i disco czyli XXV Dni Dobrej

Podobne artykuły

Nagroda za rozwój dla Turku

Nagroda za rozwój dla Turku

19-10-2018
Trening z Mistrzem - Kamil Gardzielik w klubie...

Trening z Mistrzem - Kamil Gardzielik w klubie...

06-06-2018
Gardzielik pokona Gruzina? Przekonamy się 17 marca

Gardzielik pokona Gruzina? Przekonamy się 17 marca

20-02-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama