niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Jubileusz "Anglomaniaków"

Jubileusz
 

Dnia 15.06.2016 roku w Szkole Podstawowej w Kawęczynie odbył się niezwykły, bo jubileuszowy X Konkurs Językowy „ Anglomaniacy”, którego inicjatorką i organizatorką jest nauczycielka języka angielskiego w tutejszej szkole-pani Joanna Pawlak.

Uczniowie klas IV- VI, z czterech gminnych podstawówek spotkali się, aby wspólnie bawić się i uczyć. Uczestnicy konkursu rozwiązywali testy gramatyczno-leksykalne i śpiewali piosenki w jęz. angielskim. Bardziej niż o rywalizację, chodziło o integrację pomiędzy uczniami szkół z jednej gminy. W przerwie, podliczania punktów czas uprzyjemniali gościom uczniowie Zespołu Szkól im. Marii Skłodowskiej -Curie w Kawęczynie. Atrakcją dnia był również jubileuszowy tort, którym rozczęstowano wszystkich przybyłych gości.

reklama

Każda ze szkół wyjechała z nagrodami, które ufundowało Wydawnictwo Oxford University Press. Niezwykłą pomocą wykazała się rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Kawęczynie oraz Stowarzyszenie Kawęczyńskie Forum Rodziców. Organizatorzy są przekonani , że w przyszłym roku będzie równie przyjemnie i interesująco.

materiał prasowy

Podobne artykuły

50-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

50-lecie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

14 wrz.
Poczet OSP Turek na warszawskich obchodach...

Poczet OSP Turek na warszawskich obchodach 100-lecia...

9 wrz.
Jubileusz pożycia małżeńskiego w gminie Tuliszków

Jubileusz pożycia małżeńskiego w gminie Tuliszków

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama